Προς το περιεχόμενο

SYNTH με σφυροδρέπανο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι αλλά αυτό το λέτε τώρα μετά από 10 σελίδες.

Γιατί όμως αυτό δεν το λέγατε από την αρχή

αλλά πέσατε όλοι να φάτε τον Ανούβη; :wink:

 

Κι όμως δες στην αρχή....

 

Και παραδέχτηκε και ο φλι ότι ορμώμενος από μια τάση που έχει ο ανούβις αντέδρασε λίγο άτσαλα.

 

 

Αλλά να πω κάτι σε όσους κράζουν για το moderation στο site αυτό; Μπείτε σε αυτό: http://www.kvraudio.com/ το μεγαλύτερο site στον κόσμο για τους computer musicians και όχι μόνο (στο περίπου με παρόμοια φιλοσοφία σαν το νοιζ). Αρχίστε να λέτε, ότι λέτε εδώ μέσα και να κάνετε το φορουμ τσατ. Θα φάτε μπαν από τους ίδιους τους χρήστες και μετά από τους υπεύθυνους!

Και προτού αναρωτηθείτε για το τι είναι το συγκεκριμένο site, κάντε μια βόλτα στους χρήστες του και... τρίψτε τα μάτια σας.

¶ηντε γιατί ο καθένας κάνει ότι να' ναι μου φαίνεται και άμα επέμβει ο κανάς αρμόδιος, του σέρνουμε το μακρύ και το κοντό μας!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 168
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Όμως το πόστ του Μενέλαου που ουσιαστικά ονομάζει «μαλάκα» τον Ανούβη δεν το «είδε» κανένας συντονιστής !!! :wink:

 

@ menelaos αυτό δεν το περίμενα από εσένα.

Ειδικά από εσένα. 8O

 

Καλώς τον! :) Αλήθεια' date=' χαίρομαι που σε βλέπω πάλι online. Λοιπόν, κάτσε να σου πω και τη δική μου πλευρά όμως. Εγώ από την αρχή υποστήριξα (σε 3-4 posts τουλάχιστον) ότι δεν πιστεύω ότι ο Anoubis ξεκίνησε εσκεμένα όλη τη φασαρία. Επιπλέον κι εγώ θα postαρα την εικόνα που postαρε και θεωρώ ότι δεν υπήρχε λόγος να σβηστεί.

 

ΟΜΩΣ, το θέμα είναι ότι ο flea έκανε ένα λάθος και παλιότερα ένα αστείο και ο Anoubis άρχισε να φορτώνει και να φωνάζει και να προσβάλει τον κόσμο. Επιπλέον, με το που είπαμε ότι διαφωνούμε διάφοροι άρχισε να τη λέει σε όλους μας. Πριν από το post μου που ανέφερες είχε προηγηθεί προτροπή από τον Anoubis σε εμένα "να πίνεις και εσύ από 1 χάπι πρωί μασημερι βράδυ από αυτα που έδωσα στον μεσημεριάρη αλλά πρώτα από όλα σταμάτα τα ναρκωτικά γιατι δεν ξερεις τι λες."

 

Λοιπόν, εγώ δεν έκανα θέμα επ'αυτού γιατί θεωρώ ότι ο χ άλλος λέει μια κουβέντα πάνω στα νεύρα του, ή μεταξύ αστείου και σοβαρού ή τέλος πάντων για οποιονδήποτε λόγο, και εκτός αν εκτραχυνθεί τελείως η κατάσταση δεν υπάρχει λόγος να παρεξηγηθώ. Στην τελική τη μου είπε επακριβώς; Ότι δεν ξέρω τι λέω. Ok, σιγά το πράγμα. Τι του είπα εγώ επακριβώς; Ότι [b']λέει[/b] μαλακίες στην προκειμένη περίπτωση (υπάρχει μεγάλη διαφορά από το να τον χαρακτηρίσω γενικά). Δε νομίζω ότι αυτά είναι θέμα εδώ. Δεν παρεξηγήθηκα και δεν παρεξηγούμαι. Και θα ήθελα να μην παρεξηγηθεί κι εκείνος. Αυτό ακριβώς είναι που με ξενερώνει με πολύ κόσμο, αυτό με ξενέρωσε και με τον Anoubis. Δηλαδή έρχεται ο άλλος και για τον οποιονδήποτε λόγο κάνει κάτι λάθος ή μιλάει λίγο πιο απότομα απ'όσο θα'πρεπε και αρχίζει να κράζει όντας έτοιμος για καβγά από την αρχή. Ε λοιπόν εγώ θεωρώ ότι ως πολιτισμένοι άνθρωποι μπορούμε να πάμε παρακάτω όταν κάποιος αντιδράσει λίγο λάθος και να μην κολλήσουμε εκεί. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα ειναι οτι ο flea,παραδεχτηκε οτι εκανε λαθος,ενω ο Anouvis ακομα λεει οτι ειναι ολοσωστος...και να σου πω κατι?δεν νομιζω τοσα ατομα εδω μεσα να εχουμε ολοι λαθος πια!ο anouvis φανηκε απο την αρχη οτι ανοιξε θεμα για να τσακωθει!και εδω και τοση ωρα ειναι αφαντος...Μηπω ειναι εκει μαζι σου και τα γραφεται μαζι?λεω τωρα μαι υποθεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες δε πέφτει και εδώ λουκετάκι;;;; Καλά θα είναι.....Είδαμε όλοι απ την αρχή με τι προυποθέσεις ξεκίνησε.......¶λλωστε δεν πρόκειται για "ενημέρωση μουσικού και ηχολήπτη και ανταλλαγή απόψεων στη μουσική τεχνολογία, σύνθεση και ήχο"......Ούτε καν για χαβαλέ που υποτίθεται ότι έχουμε το περί ανέμων......Τι λέτε;

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε καν για χαβαλέ που υποτίθεται ότι έχουμε το περί ανέμων......Τι λέτε;

 

 

Με κάτι σαν αυτό έφτασε να νομίζουν αρκετοί' date=' ότι ό,τι ανοιχτεί ή μεταφερθεί εδώ στο περί ανέμων, ισοδυναμεί με κάλαθο των αχρήστων και σπάζονται όταν γίνεται κάτι τέτοιο.

Βέβαια γιαυτό φταίει το ότι κανείς δεν προσέχει το υποτίθεται που γράφεις....

 

Πάντως αν πάει για λουκέτο προτείνω να το κάνει ο Φλιμειλ! :P :P :lol: [/b']

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπως είχες πει και εσύ το περί ανέμων για κάποιους έχει καταντήσει κάλαθος αχρήστων και για αυτό φταίμε όλοι μας.....Αυτό ακριβώς είπα έμμεσα....Δεν εστερνίζομαι την άποψη αυτή (ότι είναι κάλαθος αχρήστων και γι αυτό έβαλα το "υποτίθεται") αλλά έτσι φαίνεται.....

 

 

Έτσι λοιπόν πάμε όλοι μαζί: VOTE FOR ΛΟΥΚΕΤΟ!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπως είχες πει και εσύ το περί ανέμων για κάποιους έχει καταντήσει κάλαθος αχρήστων και για αυτό φταίμε όλοι μας.....Αυτό ακριβώς είπα έμμεσα....Δεν εστερνίζομαι την άποψη αυτή (ότι είναι κάλαθος αχρήστων και γι αυτό έβαλα το "υποτίθεται") αλλά έτσι φαίνεται.....

 

 

Έτσι λοιπόν πάμε όλοι μαζί: VOTE FOR ΛΟΥΚΕΤΟ!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Μα δεν είπα ότι είπες κάτι κακό.

Βέβαια γιαυτό φταίει το ότι κανείς δεν προσέχει το υποτίθεται που γράφεις....
δεν το είδες που έγραψα;

 

Μπα όχι λουκέτο.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κλειδώσατε το άλλο που θα μπορούσε κάποιος να πεί την γνώμη του για την θανατολαγνεία έστω και μετά από καιρό, και αφήσατε αυτό που είναι εντελώς άχρηστο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου