Προς το περιεχόμενο

Ποια ειναι η αγαπημενη σας κιθαρα/μπασο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυστυχως εχω ακομα την μια και μοναδικη yamaha erg-121 μου.  :-[

 

Ανεμπνευστη εμφανιση, βαρια σαν les paul, αδυναμο hardware και ειδικα ο επιλογεας επιμενει να χαλαει. Στενος και λεπτος λαιμος που κουραζει τα χερια, μυτερες βιδες στη γεφυρα που πληγωνουν το χερι οποτε παιζω στη γεφυρα ή palm muting, απαραδεκτος μεσαιος μαγνητης με παρα πολυ θορυβο, δολοφονικη bolt-on κολληση οπου μπορω να κανω bend απλα πιεζωντας το λαιμο και να γινω δημοσιος κινδυνος αμα βαλω 10ρες χορδες και ανω.

 

Θελω ομως να επενδυσω σε μια καλη στο εγγυς μελλον. Φετιχ μου: Nα εχει ειδικη βαφη που να αλλαζει χρωμα αναλογα με τη θερμοκρασια! Ξερετε αμα υπαρχουν τετοιες?

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Φετιχ μου: Nα εχει ειδικη βαφη που να αλλαζει χρωμα αναλογα με τη θερμοκρασια! Ξερετε αμα υπαρχουν τετοιες?

 

Πώς, βέβαια... Είναι μερικές που βγαίνουν σε διάφορα χρώματα αλλά άμα τις βάλεις σε πολύ μεγάλη θερμοκρασία (πχ φωτιά) γίνονται μαύρες...  ;D ;D

 

(και άμα είναι πολύ δυνατή η φωτιά, γίνονται και αόρατες!)

Αρβύλες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δικιά μου αγαπημένη είναι η JEM7VSBL (έχει ο Cesar Huesca). Δεν την έχω στα χέρια μου αλλά dum spiro sper(n)o.Κάποτε θα γίνω πάμπλουτος και κάποιος θα την πουλάει και θα την αποκτήσω. Μέχρι τότε Ibanez JS-100. ::)

I'm a bomb technician.If you see me run try to keep up.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου