Προς το περιεχόμενο

Αναζήτηση τιμών στο Ebay


oeoOEO

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα σε ολους . Εχω παρατηρησει οτι στο ebay οταν κανω αναζητηση για κατι ακριβο,ενα πιατινι για παραδειγμα,μου βγαζει μερικα με 1€  . . . Αυτα τι ειναι ? Απατες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα διατηρήσω την ψυχραιμία μου και θα σε ρωτήσω, μήπως βλέπεις το ποσό έναρξης του bidding και υπολείπονται πολλές μέρες ακόμα μέχρι την λήξη του;

 

Και να είσαι σε παρακαλώ λίγο πιο σαφής στον τίτλο σου.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα διατηρήσω την ψυχραιμία μου και θα σε ρωτήσω, μήπως βλέπεις το ποσό έναρξης του bidding και υπολείπονται πολλές μέρες ακόμα μέχρι την λήξη του;

 

Και να είσαι σε παρακαλώ λίγο πιο σαφής στον τίτλο σου.

 

Κατι μου λεει οτι αυτο που περιεργραψες ακριβως εχει συμβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη δεν εχω παρει κατι απο ebay . . . Δηλαδη αν κανω εγω προσφορα 5 ευρο και δεν κανει κανενας αλλος θα παρω το αντικειμενο που κοστιζει π.χ. 200 ευρο 5 ευρο ? BTW Σορρυ για τον τιτλο αλλα δεν ηξερα τι να βαλω . . .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη δεν εχω παρει κατι απο ebay . . . Δηλαδη αν κανω εγω προσφορα 5 ευρο και δεν κανει κανενας αλλος θα παρω το αντικειμενο που κοστιζει π.χ. 200 ευρο 5 ευρο ?

Όχι...ο πωλητής έχει το δικό του κρυφό όριο...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη δεν εχω παρει κατι απο ebay . . .

Το ebay δεν είναι παιχνίδι...

Διάβασε τον οδηγό που κυκλοφορεί εδώ μέσα,

http://www.noiz.gr/index.php?topic=153444.0

και παρακολούθησε καλά κανα 2 μήνες τα μαγαζιά και τα προϊόντα που σε ενδιαφέρουν (για να καταλάβεις τη λογική του συστήματος) πρίν πατήσεις το πρώτο σου bid κουμπί.

Επίσης, από το ebay δεν αγοράζουμε όποτε θέλουμε, αλλά όποτε μας συμφέρει (σχέση ευρώ-δολλαρίου)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου