Προς το περιεχόμενο

Emu drivers NEW! V2.0 XP/VISTA 32-64bit


haryy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εχουν κυκλοφορησει official εδω και κανα μηνα αλλα φοβαμαι να τους βαλω, οι φιλοι μας οι αγγλοι λενε if it ain't broke don't fix it. Αλλα επειδη κατι ψιλοκουλα μου κανει παντα με τον μυδια πλεηερ και το κιουμπεις εχω μια περιεργεια να  δω πως ειναι. Αν και ψυλλιαζομαι οτι το προβλημα το δημιουργει ο μυδια πλεηερ και οχι η emu. Για την ιστορια εχω emu 1820m σε gigabyte p35-ds3 και μια uad . Αν καποιος με παρομοιο set -up ειχε επιτυχια τον παρακαλω πολυ να μας το πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τους εβαλα πριν σε αλλα windows που εγκατεστησα μονο για daw.Ενταξει φαινονται...δοκιμασα ενα vsti για το asio και ολα οκ ηταν.με 1820m.θα τους περασω και στη συνεχεια και στα κανονικα windows

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν κυκλοφορησει official εδω και κανα μηνα..

 

Ακόμα beta είναι. Κατά τον Απρίλη θα βγούν κανονικοί πρώτα ο Θεός, αλλά και τώρα παίζουν καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν κυκλοφορησει official εδω και κανα μηνα..

 

Ακόμα beta είναι. Κατά τον Απρίλη θα βγούν κανονικοί πρώτα ο Θεός, αλλά και τώρα παίζουν καλά.

 

σιγουρα beta ειναι?επειδη τους εχει στο σαιτ emu λογικα δεν ειναι οι τελικοι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο και καλά που μου το ΄πες. Αυτοί έχουν στο beta site ακόμη τα προ-χρονολογημένα beta τους χωρίς να έχουν βάλει ειδοποίηση ότι έχουν βγάλει κανονικούς drivers.

Επιπλέον, έχουν ξεχασμένο το banner στην κεντρική σελίδα τους για "vista beta drivers" όπου σε οδηγεί στα προ-χρονολογημένα beta!

 

Oύτε λέξη για το ότι έχουν βγάλει νέες, κανονικές εκδόσεις. Για να το δεις πρέπει να μυρίσεις τα νύχια σου και να πας στο download section της κάρτας σου και να το δεις.

Τι να πει κανείς  ??? ::)\

 

Σόρρυ για την παραπληροφόρηση και ευχαριστώ γι την υπόδειξη. Κατεβάζω τώρα! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου