Προς το περιεχόμενο

the coolest band


vs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

It don't get any cooler than THIS

 

Σαν άτομο ό Cave ήταν και είναι (από ένα live δηλαδή που τον έχω δει) πολύ cool. Σαν μουσική δε νομίζω ότι γράφει και τόσο cool μιας και είναι πολύ φορτισμένη συναισθηματικά.

 

Σαν cool άτομο πάντως' date=' εγώ θα προσέθετα στη λίστα και τον Mike Patton και σαν cool μουσική στιγμή του θα παρέθετα το Evidence με τους Faith No More.

 

 

Οι Eagles of Death Metal ειναι υπερcool!!!!!

 

+1000000

 

Οι τύποι είναι όντως απίστευτα cool άτομα και έχουν πολύ κέφι στη σκηνή και στη μουσική τους.

 

Να προσθέσω και τους Electric Six.

The World Was A Mess But His Hair Was Perfect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 79
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

manitou?Δεν τους ξερω,ειναι το ιδιο στυλ?καλα οι Conception ειναι ολα τα λεφτα!Αλλα δνε μπορω να βρω πουθενα original το Flow και το into your multitude,ή καπως ετσι,...:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα cd conception είναι σπάνια-για τα βινύλια δεν το συζητάμε-ψάξε στο ebay.de. Μanitou φινλανδοι πάρα πολύ καλοί. Κατέβασα ένα αλμπουμ τους και σκίζουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πρωσοπικα φιλαρακι δεν καρουδευω κανεναν!Ουτε σκυλαδες ουτε νταπαντουπες!!Ο καθενας μπορει να ακουει την μουσικη που γουσταρει ελευθερα,γιατι για να την ακουει παει να πει οτι τον εκφραζει!

Ο Kahn απο τις καλυτερες νεες φωνες,και του αξιζει να παρει αυτον τον τιτλο και επισημα πλεον!!!!!:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα cd conception είναι σπάνια-για τα βινύλια δεν το συζητάμε-ψάξε στο ebay.de. Μanitou φινλανδοι πάρα πολύ καλοί. Κατέβασα ένα αλμπουμ τους και σκίζουν!

πιο κατεβασες?για να κατεβασω και εγω το ιδιο που οπως λες αξιζει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου