Προς το περιεχόμενο

the coolest band


vs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 79
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Children Of Bodom.

Οσο για Conception που ειδα προηγουμενος να ψαχνει καποιος το Into Your Multitude, τοχω σε σπάνια (νομίζω) εκδοση που ειναι μεγεθος βινυλιου (περιλαμβανει ενα βινυλιο με ακυκλοφορητα tracks, καθως ανοιγες το βινυλιο πεταγεται μια μασκα!?, κ στη μια πλευρα ειναι κολλημενη μια χαρτινη θηκη που εχει μεσα το cd.. Αν ενδιαφερεσαι στειλε πμ

C ya!

www.myspace.com/alexiguitar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

CAKE?!?!?

 

δεν τους ειχα σκεφτει...αλλα συμφωνω απολυτα οτι σου δινουν την αισθηση οτι τραγουδαν ξαπλα σε μια αιωρα

 

αλλα ακομα πιστευω οτι οι FUN LOVIN CRIMINALS ειναι κουλ μπαντα...

 

ισως να εβαζα και τους BLUR αλλα νομιζω θα ετρωγα κραξιμο σχετικα με την αθλια εμφανιση τους στην αθηνα το 98.....

 

τεσπα...

 

Αλλα για κανενα λογο δεν νομιζω οτι εχει τιποτα να κανει με τους σκυλαδες... και αυτη αρκετα κουλ ειναι...

 

(btw δεν ξερω αν το εχω χασει αλλα η παραγωγη στο τραγουδι του βερτη-νομιζω- αυτο που λεει "μονο για σενα κανω....κλπ κλπ" ειναι πολυ ενδιαφερουσα με τα βιολια και τις βιολες)

 

- λετε να ανοιξουμε αλλο θεμα και να αναφερουμε ενδιαφερουσες παραγωγες απο το χωρο του ελαφρουλαϊκου(sic) σκυλαδικου???

www.LowerCut.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις cool μπάντες που έχω δει live θα πρόσθετα και τους dEUS, λόγω του φοβερού τυπά που ακούει στο όνομα Tom Barman που τυχαίνει να είναι και frontman τους! :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Carpathian Forest. Έχω και φωτό μαζί τους ο τελειωμένος κάφρος.

BLACK 'N' ROLL MATHAFAKAZZZZZZZ

 

 

Αυτοί και δικαιωματικά τον κατέχουν τον τίτλο μιας και μένουν 2 βήματα από τον βόρειο πόλο (πως το λένε μωρε; Το bergen με τους bergenοβλαχους; )

 

 

Πότε θα δω φοτό;

 

Κάποια στιγμή θα δεις................. ;)

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου