Προς το περιεχόμενο

Castler Drums


Προτεινόμενες αναρτήσεις

α ναι ρε φιλε!!!στο Terra τα εχω παιξει και εγω...Και αναρωτιομουν που τα ειχα δει ρε γαμωτο και δεν μπορουσα να θυμηθω...Παντως ενταξη,ωραιο ηχο αλλα δεν τρελαθηκα κι ολας να σου πω την αληθεια,αλλα μπορει να εχουν δικιο τα πιαδια τα αλλα που μιλαν περι κουρδισματος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ναι έχουν δίκιο...εξάλλου εγώ το ανέφερα το θέμα του κουρδίσματος.Στο άλλο στούντιο που ανέφερα ο ιδιοκτήτης που είναι κια ντράμερ τους έχει βάλει άσπρα δέρματα και έχουν ένα πιο ζεστο γλυκό και ογκώδες ήχο.Ο Σωτήρης νομίζω πως έχει επιλέξει αυτά τα δέρματα λόγω της αντοχής τους αλλα και της εμπειρίας του στο τι γράφει καλά-ακούγεται καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα οσον αφορα τις τιμες ο φιλος Octapus ανεφερε 1350 ευρω δε ξερω ομως για ποσα κομματια μιλαει.Παντως το κοβω λιγο δυσκολο να εχει το βασικο τοσο(δε γνωριζω κιολας) οταν στο www.voodoomusic.gr πωλειται το μισο σετ απο το ΜΙ studio προς 1800 ευρω,αν δεν κανω λαθος.Λογικα τα Castler δεν θα πιανουν τιμες 2500 και 3000 ευρω και ανω?Αναμονη για το site λοιπον αν εχει και τιμες να παρουμε μια γευση .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλησα για το συγκεκριμμενο στο τερρα,το οποιο εχει 8,10,12,14 τομ,14χ4.5 ταμπουρο και 20αρα κασσα.Επειδη εχουμε συζητησει με τα παιδια μου πανε και την τιμη.Αλλα ειναι 5 στρωματα maple ισως γιαυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητοι φιλοι προσεχτε παρα πολυ οταν αγοραζετε τυμπανα υποτιθετε custom γιατι και στο παρελθον στην Αθηνα και καποιοι αλλοι πουλουσαν τετοια τυμπανα και καλα χειποποιητα αλλα δεν ηταν και το εκλεισαν το μαγαζι,εχω αλλαξει 28 σετ τυμπανα και παιζοντε μεγαλες ταπες. 8O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Σωτήρης νομίζω πως έχει επιλέξει αυτά τα δέρματα λόγω της αντοχής τους αλλα και της εμπειρίας του στο τι γράφει καλά-ακούγεται καλα

 

:wink: Ακριβως..Στην πολυκαναλη μας τα τυμπανα αγγιζουν το τελειο! :o

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 σετ????πως τα καταφερες?και με τι εχεις καταληξει?

 

Παιζω επαγγελματικα 20 χρονια πουλουσα και αγοραζα ταυτοχρονα και εχω καταληξει σε μια Gabriel και σε μια pearl masters custom .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου