Προς το περιεχόμενο

Castler Drums


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγαπητοι μου φιλοι επειδη ξερω οτι εχετε απαντηση για ολα εδω μεσα γι'αυτο σας γουσταρω θελω να μου πειτε τη γνωμη σας για τα castler drums.Ποσο κοστιζουν ,ενα βασικο σετ χωρις βασεις,απο που μπορω να τα προμυθευτω γιατι το site νομιζω δεν δουλευει και αν στα λεφτα που θα μου πειτε οποιος γωριζει αν θα επιλεγατε μια αλλη μαρκα τυμπανων.Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φίλε victor είχα παίξει σε ένα studio με κάτι castler.. 20αρα μποτα και 8,10,12 toms, 14 floor... Μου άρεσαν μπορώ να πω αλλα δεν τα ξέρω, και δεν ξέρω με ποια σειρά έπαιξα... Δεν γνωρίζω που μπορείς να τα βρεις.. Πες μας καλύτερα πόσα λεφτά διαθέτεις για να σου πούμε, όπως είπε και ο chembeast..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες ευχαριστω για το ενδιαφερον,αν πουληθει ενα σετ που εχω βαλει στην αγγελεια μπορω να διαθεσω κοντα στα 3000 για καινουργιο μονο ξυλα οχι βασεις κτλ. η να βρω ενα μεταχειρισμενο.Απλα θελω κατι custom και επειδη ειμαι και αναποδος δε γουσταρω τα σετ που κυκλοφορουν στη πιατσα:) Ψαχνομαι για Gabriel και ετυχε να υποπεσει στην αντιληψη μου και τα Castler

που ειναι hand made και ηθελα αν καποιος γνωριζε κατι για αυτη τη μαρκα να μου ελεγε,αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε gabriel. Με 3000 δύσκολα θα βρεις custom από έξω συν ότι δεν θα το χεις δοκιμάσει όπως το gabriel. Απ'όσο ξέρω custom όπου διαλέγεις τα πάντα κάνουν οι Pearl Masterworks,Sonor SQ2, και μετά πιάνεις τα ντεμί Custom όπως TAma Starclassic,Mapex Orion...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου τα συγκεκριμένα τύμπανα είναι ότι καλύτερο έχω ακούσει ανά τους αιώνας της γυροβολίας μου :D .

 

Με λίγα λόγια,έχεις ακούσει τύμπανα καλά σε cd που σε έχουν πωρώσει?

Ε,έτσι παίζουν τα άτιμα.Τι dw και μπαμπαριές και gretch και sonor signature.

Ο άνθρωπος που έβαλε το χεράκι του σε λίγα χρόνια πιστεύω θα είναι διάσημος.

Κοινώς χτύπα τα!

 

Υγ1. Όσο και να στα δίνει.

Υγ2. Δεν τον ξέρω και δεν τον έχω δει ποτέ στη ζωή μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα μου άρεσαν αρκετά, με είχε πορώσει θυμάμαι το floor ειδικά, αλλά όχι τόσο όσο τον φίλο harry... Ίσως επειδή ήταν σε studio και μάλλον όχι τέλεια κουρδισμένα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου τα συγκεκριμένα τύμπανα είναι ότι καλύτερο έχω ακούσει ανά τους αιώνας της γυροβολίας μου :D .

 

Με λίγα λόγια' date='έχεις ακούσει τύμπανα καλά σε cd που σε έχουν πωρώσει?

Ε,έτσι παίζουν τα άτιμα.Τι dw και μπαμπαριές και gretch και sonor signature.

[/quote']

 

Συμφωνω! :wink:

Στο στουντιο που παμε εχει ενα σετ, και (για το στυλ που παιζουμε τουλαχιστον),εχουν το καλυτερο ταμπουρο και μποτα που εχω ακουσει ποτε σε προβα!Χτυπα τα ,χωρις δευτερη κουβεντα.Ο drummer μου ειναι ξετρελλαμενος.Παιζεις ανετα σχεδον ο,τι στυλ βαζει ο νους σου,κια ειδικα με ενα καλο κουρδισματακι θα χαιρεσαι να μελετας! :wink: :D

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον παιδες την βρηκα την ακρη με τα Castler,ειναι ντοπιο προιον :) σαν τα Gabriel,εχω και τηλεφωνο του τυπου που τα φτιαχνει.Το site απλα δεν το εχει ανεβασει ακομα θα το κανει συντομα.Ειμαι διατεθημενος να στηριξω τα τα ντοπια προιοντα αν βρισκονται παντα μεσα σε λογικα πλαισια οι τιμες τους για αυτα που προσφερουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου