Προς το περιεχόμενο

Trilok και τα μυαλα....


dimsonic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έλα μου ντε...

Τον ακούω πανω απο 20 χρόνια και τωρα μου έκοψε να τον δω....

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Το τρίο Mclaughlin-Eckhardt-Gurtu το είχα δει live στην Πάτρα το 89...έτσι, να σκάσετε απ τη ζήλια σας. ;D

 

takadimi takita ta..πάω για βουτιά. ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τρίο Mclaughlin-Eckhardt-Gurtu το είχα δει live στην Πάτρα το 89...έτσι, να σκάσετε απ τη ζήλια σας.

 

Ημουν και γω σε αυτη τη συναυλια που τη θυμηθηκες  :o

Να βλεπω τον john Mc να παιζει δυο τρια ακορντα  να τα κραταει με μια λουπα της εποχης κι απο πανω να σολαρει και μετα απο δυο τρια μετρα το ιδιο, μαγεία :D

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Ημουν και γω σε αυτη τη συναυλια που τη θυμηθηκες  :o

Να βλεπω τον john Mc να παιζει δυο τρια ακορντα  να τα κραταει με μια λουπα της εποχης κι απο πανω να σολαρει και μετα απο δυο τρια μετρα το ιδιο, μαγεία :D

 

Ποτέ μου δεν την ξέχασα :) ήταν η πρώτη φορά που έβλεπα τον Mclaughlin live και σίγουρα όχι η τελευταία.  :)Εκπληκτική συναυλία. Θυμάμαι, περίμενα έξω από το Αρχαίο

Ωδείο και άκουγα το soundcheck,και δεν ήμουν μόνος, ήταν πολλές γνωστές φάτσες εκεί. Ακουγα λοιπόν το synth να κάνει σόλο και κάποιον να παίζει ακόρντα και μόνο όταν ξεκίνησε το live κατάλαβα πως το synth ήταν ο JM και ακόρντα έπαιζε το μπάσο. Ημουν μικρός και τόσο αθώος τότε... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γούστο ειναι που ο μακ εχει ξεραθεί στο γέλιο απο τα κόλπα του Τριλοκ

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου