Προς το περιεχόμενο

Βοηθεια για αγορα σκαμπο για drums


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σε ολους!

 

Μετα την αγορα ηλεκτρονικων (αναγκαστικα) drums ηρθε η ωρα για σκαμπο. Γενικα διαθετω απο 50 ωσ 80 mαx ευρω. Καμμια προταση?

Να παρω τυπου σελας ή στρογγυλο οπως ενα παλιο που ειχα?

Τι να προσεξω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη θέση σου θα δοκίμαζα και θα έπαιρνα το καλύτερο σαν αίσθηση στα χρήματα που διαθέτεις. Τσέκαρε εδώ και πάρε μια ιδέα

http://www.thomann.de/gr/cat.html?gf=drum_thrones&oa=pra

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ υποτιμουν το σκαμπο ομως αν σκεφτεις ποσο σημαντικη ειναι η ισορροπια στα drums τοτε μαλλον πρεπει να του δωσεις σημασια.Θα συνιστουσα σκαμπο τυπου σελας γιατι ελευθερωνει τα ποδια και γενικα ειναι πιο ανετο.Απο και και περα καλο ειναι να το ψαξεις σαν κατασκευη να ειναι γερο σταθερο και να ρυθμιζεται ευκολα και σε υψος που να σε βολευει.Αν εχει και memory lock ακομα καλυτερα.Στο drumstore στα εξαρχεια θα βρεις μπολικα να δοκιμασεις κα ισε ανταγωνιστηκες τιμες.. cheers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω οτι τύπου σέλας είναι καλύτερο λόγω καλύτερης ισορροπίας,σταθερότητας και ελευθερίας κινήσεων, όμως πας παραπάνω σε χρήματα.Κάνε μια βόλτα από τα μαγαζιά να δοκιμάσεις διάφορα,μην βιαστείς πάντως,κάνε πολλές δοκιμές ακόμα και στα ίδια σκαμπό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω για τυπου σελας θ ασου προτινα,αλλα νομιζω οτι με τα λεφτα που διαθετεις δεν μπορεις να παρεις και κατι πολυ καλο...εγω εχω παρει ενα σκαμπο Tama και ειμαι πολυ ευχαριστημενος..Ψαχτο λιγο και εσυ,αλλα να επικεντροθεις σε τυπου σελας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου