Προς το περιεχόμενο

Οι Αντιπρόσωποι...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

και το οτι πληρωνονται πολυ λιγα λεφτα για αυτο που κανουν ισως να παιζει και αυτο καποιο ρολο

 

γιατι ξερεις κανεναν στην Ελλαδα (εκτος απο τους κομματικους εγκαθετους στο δημοσιο) που να πληρωνεται καλα? 8O

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 244
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ έχω πάει μόνο 2 φορές σε αυτό το μαγαζί και τη μία ήταν ενοχλητικά αγενείς και οι 2 και την άλλη ευγενέστατοι και εξυπηρετικοί icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

 

 

στον 3o ,δυο φορές που πήγα ,συναντησα διαφορετικούς πωλητές την κάθε φορά αλλά ήταν εξυπηρετικότατοι και οι δύο.

στον 2ο νομίζω (στις κιθάρες),μια φορά πήγα για να πάρω unbalanced καλώδια (δεν είχα καμία εξοικίωση με τους όρους) και μόνο που δε με γ@μ... :roll:

 

ύφος χιλίωνκαρδιναλίωνμουσκότωσεςτημάναθασουγ@αμ...τηναδελφήπ@λιομ@λ@κ@πουδεξέρειςτηδιαφοράμεταξύbalanced&unbalanced,, γελοίε,ουουουουουουουου

 

 

τι να πω?

μπορεί να ετυχε...

 

από την άλλη στα bon μόνο που δε μου έχωσαν τη λάμπα της ανάκρισης στη μούρη επειδή δε πήρα από αυτούς την soundcraft compact αλλα απο το εξωτερικό.

και έτσι για να μάθω,δε με άφησαν να ακούσω (τότε) τα dynaudio :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως ειναι λιγοι αυτοι που δεν πληρωνονται οσο τους αξιζει για η δουλεια που κανουν....και ειναι και καθε μερα με το χαμογελο !Το βλεπεις γυρω μας αυτο SUPERFUNK!

 

από την άλλη στα bon μόνο που δε μου έχωσαν τη λάμπα της ανάκρισης στη μούρη επειδή δε πήρα από αυτούς την soundcraft compact αλλα απο το εξωτερικό.

και έτσι για να μάθω,δε με άφησαν να ακούσω (τότε) τα dynaudio icon_evil.gif

 

 

ΧΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΑΑχ

αχΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ...ετσι για να μαθω λεει!Επρεπε να τους πεις καλα θα παω να παρω GENELEC 8050!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα και απο μενα !

Παντως επειδη εχω περασει απο τη θεση του πωλητη και εγω ' date='εχω να προσθεσω οτι και εγω τα ξερω τα παιδια οπως και αλλους,

και το οτι πληρωνονται πολυ λιγα λεφτα για αυτο που κανουν ισως να παιζει και αυτο καποιο ρολο!

ΕΓΩ ΠΑΝΤΟΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3 ΧΡΟΝΙΑ!

 

[/quote']

 

 

Αυτο νομιζω ειναι εντελως ατοπο σαν επιχειρημα...βασει νομου θα παιρνουν τον βασικο μισθο τον οποιο παιρνει απειρος κοσμακης στην Ελλαδα...Ας πουμε λοιπον οτι ξεκινανε ολοι να υιοθετουν τετοιες συμπεριφορες...ΑΛΑΛΟΥΜ..χειροτερο απο οτι ειμαστε και μια εκκολαπτομενη κοινωνια γαμωσταυριδων και αγενων...

(..ααα και αυτοι δεν θεωρουνται γαι μενα πωλητες..διοτι η ιδιοτητα αυτη προσαπτεται σε ατομα τα οποια φερνουν καινουριους και μη πελατες στην εταιρεια με τρεξιμο κτλ και οχι απλα να εξυπηρετουν τους εισερχομενους υποψηφιου πελατες..Γνωμη μου παντα!!!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειτε 5 παιρνεις ειτε 10 οφειλεις να εισαι επαγγελματιας και να σεβεσαι το χωρο που δουλευεις και εκπροσωπεις...δεν ειναι στανη καμμια επιχειρηση...εκτος αν οι ιδιοκτητες ειναι τσοπανοι και για την συγκεκριμενη εταιρεια δεν νομιζω να ισχυει κατι τετοιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(..ααα και αυτοι δεν θεωρουνται γαι μενα πωλητες..διοτι η ιδιοτητα αυτη προσαπτεται σε ατομα τα οποια φερνουν καινουριους και μη πελατες στην εταιρεια με τρεξιμο κτλ και οχι απλα να εξυπηρετουν τους εισερχομενους υποψηφιου πελατες..Γνωμη μου παντα!!!!)

 

τότε να τους λέμε αλλιώς, "εξυπηρετητές" ή "servers" ...karalol...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Antouan Εγω αυτο που ξερω γιατι τα εχω ζησει ειναι οτι ενας βασικος μισθος δεν φτανει φιλε για να εισαι οκ ...οσο και καλος ανθρωπος να εισαι ...καποια στιγμη τα νευρα σου σπανε!Εσυ αν αξιζες για 1200 και σε πληρωναν για 800 δεν θα ειχες προβλημα μετα απο 3-4 χρονια δουλειας?

 

Και οκ εχεις δει πουθενα εταιρειες που στηριζονται στη γνωμη των ειδικων τους να δινουν τετοιους μισθους?

Καλυτερα να ανοιξω περιπτερο να πουλαω σοκοφρετες!Οχι να κανω μαγκα το αφεντικο !

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Antouan Εγω αυτο που ξερω γιατι τα εχω ζησει ειναι οτι ενας βασικος μισθος δεν φτανει φιλε για να εισαι οκ ...οσο και καλος ανθρωπος να εισαι ...καποια στιγμη τα νευρα σου σπανε!Εσυ αν αξιζες για 1200 και σε πληρωναν για 800 δεν θα ειχες προβλημα μετα απο 3-4 χρονια δουλειας?

 

Και οκ εχεις δει πουθενα εταιρειες που στηριζονται στη γνωμη των ειδικων τους να δινουν τετοιους μισθους?

Καλυτερα να ανοιξω περιπτερο να πουλαω σοκοφρετες!Οχι να κανω μαγκα το αφεντικο !

:D

 

Συμφωνω μαζι σου man..αλλα στην Ελλαδα ζεις..πρεπει να μαθεις δυστυχως να συμβιβαζεσαι..οσο για το περιπτερο αν εχεις το κεφαλαιο...καντο..εχει λεφτα..αν το ανοιξεις σε καλο σημειο..

:D :D :D Και εγω ετσι δουλευω..με 3και60 που λενε...αλλα το προτιμω απο το να ειμαι ανεργος και να καθομαι σπιτι με την δικαιολογια...Δεν υπαρχουν δουλεις..Τα λεφτα ειναι λιγα...

Για να βγαλεις φραγκα..τα πρωτα χρονια θα παιρνεις παντα τα τρια...θα κανεις μουγγα και σιγα σιγα θα προχωρας..τα φραγκα δεν ερχονται ετσι..

Για τα παραπανω απαιρητητη προυποθεση ειναι να εισαι σε μια αξιοπρεπη εταιρεια(γενικα μιλαω) και οχι στου Κυρ Μπαμπη το καφενειο..

Βλεπω πολλα παιδια να σπουδαζουν ακομα..πηραν πτυχιο..πηγαν στρατο..νομιζουν οτι τα χαρτια φερνουν λεφτα...οταν θα βγουν στην αγορα..θα φανε μεγαλη σφαλιαρα απο την πραγματικοτητα..

Ξεφυγα ε;;;;;

 

Τελως παντων..πιστευω οτι ο γραπτος λογος δεν ειναι ο καλυτερος για να αναπτυσσουμε τετοια ζητηματα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίκιο μεγάλο έχεις φίλε μου antouan_z, διότι στην Ελλάδα ζούμε, ούτε καρφίτσα δεν παράγουμε :lol: παρα μόνο καταναλώνουμε εισαγώμενα, και προσφέρουμε υπηρεσίες, και οι υπηρεσίες δυστηχώς πληρώνονται χαμηλά :cry: , αλλά έτσι είναι, όταν δεν έχεις βαριά βιομηχανία, να αναπτυχθεί η οικονομία σου..... ζήσε μαύρε μου, και η πλάκα είναι όπως λες, όλοι όσοι σπουδάζουν νομίζουν ότι με 1-2 χαρτιά θα τα πιάσουν αμέσως.......προσφέροντας υπηρεσίες......

δίκιο έχει και ο superfunk για τους Δημοσιοκομματικοποιημένους υπαλλήλους με τους μεγάλους μισθούς σε σχέση με αυτούς της ελεύθερης αγοράς, αλλά αυτή είναι η πραγματικότητα και πρέπει να ζήσουμε με αυτή ή να αλλάξουμε χώρα διαμονής :wink:

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου