Προς το περιεχόμενο

Οι Αντιπρόσωποι...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Anyway' date=' συγνώμη για το μέγεθος του post.

[/quote']

 

Τελικά δεν ήταν τόόόόόσο μεγάλο, ε?

 

 

[OFF_TOPIC]

προς αρμόδιους, γιατί στο συγκεκριμένο thread μου βγάζει server error κάθε φορά που κάνω post?

Δεν ξέρω αν το έχουν παρατηρήσει άλλοι αυτό...

[/OFF_TOPIC]

 

Cheers!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 244
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φίλε SUPERFUNK' date='αυτή σου η αναφορά με ρίχνει από τα σύννεφα.Για τους δύο αυτούς τύπους μόνο κλωτσιές θα χαλάλιζα.Αρκεί να σου πω την απάντηση του ενός σε στενό φίλο μου,που έκανε το μέγα λάθος να ρωτήσει σε τί διαφέρει ένας open-coil humbucker από έναν κλειστό:

 

"Γιατί,θα παίξεις;"[/quote']

 

Ακριβώς επειδή έχουν τέτοιο ύφος δεν πηγαίνω ποτέ. Όχι ότι χάνω και τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα παιδια

 

νομιζω πως αυτο ειναι το χρησιμοτερο thread και για αυτο μη βγουμε απο τον αρχικο του σκοποπου ειναι ο εντοπισμος των λαθων των αντιπροσωπων και οχι τοσο κριτικη στους πωλητες των καταστηματων.

 

στο κατω κατω μπορει και η οποια συμπεριφορα να ειναι βασει φιλοσοφιας του μαγαζιου και οχι απαραιτητα βασει χαρακτηρα του πωλητη.

 

να ξερετε και αυτο το ειδα προσφατα οτι ολα τα μαγζια διαβαζουν τα ποστς του νοιζ και μαλιστα καποια στιγμη ειδα και μια κατα τη γνωμη μου αδικια.

καποιος ειπε οτι για ενα απλο σερβις κιθαρας στο Καγμακη του χρεωσαν 70 Ευρω (για μια Yamaha κιθαρα). Επειδη ξερω οτι ο Βαγγελης κρατα λεπτομερες ημερολογιο με το τι σερβις γινεται μου ειπε οτι αυτο ειναι αδικο γιατιαν ειχε το ονομα αυτου που το δημοσιευσε θα μπορουσε να βρει με ακριβεια την ημερα και τις εργασιες που εγιναν. Εγω βεβαια δεν εχω λογο να πιστεψω η να μη πιστεψω κανενα αλλα γενικα ας ειμαστε ακριβεις σε αυτα που λεμε.

 

Αλλο παραδειγμα ειναι τα παιδια στο Διαμαντοπουλο οπου και φιλικα φερονατι σε ολους και γνωσεις εχουν και εξυπηρετουν σωστα. τωρα για ο αν σε καποιους φαινεται ενας ξερολισμος η μια ασχετοσινη ειναι νομιζω υποκειμενικο.

 

εν τελει ολοι οι αντιπροσωποι βλεπουν τι γινεται στο διαδικτυο, πολλοι εχουν αναμορφωσει τις τιμες τους γιατι μη ξεχνατε πανω απο ολα απο εμας ζουνε και νοιωθουν οτι αν δε κανουν κατι συντομα το χανουν το παιγνιδι.

 

προσφατα μου ηρθε η τελευταια μου παραγγελια απο Τομαν και ο φιλος μας ο Ελλην Αγγελοπουλος μου παρειχε ενα σερβις που αν υπηρχε στην Ελλαδα απο παλια θα χαιροσουν να αγοραζεις ακομα και εις γνωσην σου οτι πληρωνεις κατι παραπανω. πχ μου εκανε τηλεφωνα και στο κινητο μου ακομα για να με ενημερωσει για την εξελιξη της παραγγελιας μου!!!!

 

αυτα και ας επικντρωθουμε επι της ουσιας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες αργότερα...
-ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ στη Σκουφα' date='& τα 2 παιδια στον οροφο με τις κιθάρες εξυπηρετούν σωστά τους πελάτες & έχουν γνώσεις οσες φορες εχω περάσει απο εκει είναι ΑΨΟΓΟΙ!quote']

 

Φίλε SUPERFUNK,αυτή σου η αναφορά με ρίχνει από τα σύννεφα.Για τους δύο αυτούς τύπους μόνο κλωτσιές θα χαλάλιζα.Αρκεί να σου πω την απάντηση του ενός σε στενό φίλο μου,που έκανε το μέγα λάθος να ρωτήσει σε τί διαφέρει ένας open-coil humbucker από έναν κλειστό:

 

"Γιατί,θα παίξεις;"

 

Εγώ τι να πω που πιγα εκει για να δω για ακουστικη και μου εδειξε μια στα 350Ε μαρκα μεκαπσες και λεει θα μου τινα άφινε στα 250Ε και δώρο σκληρη θίκη έτσι για την ψυχή της μανουλας του

τύχη ευνοεί τους τολμηρούς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή έπρεπε να έρθει ο μπαμπούλας του ονλαιν σοπινγκ για να αλλάξουν συμπεριφορά οι ντόπιοι;

 

Και προφανώς "τα παιδιά" δε φέρονται σε όλους το ίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλο παραδειγμα ειναι τα παιδια στο Διαμαντοπουλο οπου και φιλικα φερονατι σε ολους και γνωσεις εχουν και εξυπηρετουν σωστα. τωρα για το αν σε καποιους φαινεται ενας ξερολισμος η μια ασχετοσινη ειναι νομιζω υποκειμενικο.

 

MULE ειλικρινα πιο κομπλεξικα ατομα δεν εχω βρει πουθενα αλλου.και δεν το εχω διαπιστωσει μονο εγω αλλα και πολλοι φιλοι μου που εχουν παει εκει...πιστεψε με μιλαω αντικειμενικα,δεν εχω λογο να λεω κατι ασχημο μονο γιαυτο το μαγαζι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλο παραδειγμα ειναι τα παιδια στο Διαμαντοπουλο οπου και φιλικα φερονατι σε ολους και γνωσεις εχουν και εξυπηρετουν σωστα. τωρα για το αν σε καποιους φαινεται ενας ξερολισμος η μια ασχετοσινη ειναι νομιζω υποκειμενικο.

 

MULE ειλικρινα πιο κομπλεξικα ατομα δεν εχω βρει πουθενα αλλου.και δεν το εχω διαπιστωσει μονο εγω αλλα και πολλοι φιλοι μου που εχουν παει εκει...πιστεψε με μιλαω αντικειμενικα' date='δεν εχω λογο να λεω κατι ασχημο μονο γιαυτο το μαγαζι.[/quote']

 

 

Εγώ έχω πάει μόνο 2 φορές σε αυτό το μαγαζί και τη μία ήταν ενοχλητικά αγενείς και οι 2 και την άλλη ευγενέστατοι και εξυπηρετικοί :!: :!: :!:

(μέσα σε 1 μήνα και οι 2 επισκέψεις).Τι να πώ;Ανθρωποι είναι και μάλλον έχουν τις καλές τους και τις στράβες τους όπως όλοι.Το αναφέρω μόνο για να εξηγήσω την τεράστια διαφορά απόψεων.

 

Αυτό που με "ενόχλησε" (εντός εισαγωγικών γιατί περισσότερο βλακεία είναι και όχι κάτι επιλήψιμο)ήταν ότι και τις 2 φορές έδωσα στον έναν να μου κουρδίσει τισ κιθάρες,τις κούρδιζε με το αυτί και μου τις έδινε ξεκούρδιστες.Την 1η φορά δε υπήρξε και ο εξής διάλογος:

 

-Εμ,...,η κιθάρα είναι ξεκούρδιστη

-....η κιθάρα ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΔΙΣΜΕΝΗ

 

 

(έτσι με το ζόρι)

 

 

8O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα και απο μενα !

Παντως επειδη εχω περασει απο τη θεση του πωλητη και εγω ,εχω να προσθεσω οτι και εγω τα ξερω τα παιδια οπως και αλλους,

και το οτι πληρωνονται πολυ λιγα λεφτα για αυτο που κανουν ισως να παιζει και αυτο καποιο ρολο!

ΕΓΩ ΠΑΝΤΟΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3 ΧΡΟΝΙΑ!

αυτοι τουλαχιστον ξερουν καλα τη δουλεια τους την κανουν ΧΡΟΝΙΑ(στις κιθαρες)!

 

cya digipan :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα και απο μενα !

Παντως επειδη εχω περασει απο τη θεση του πωλητη και εγω ,εχω να προσθεσω οτι και εγω τα ξερω τα παιδια οπως και αλλους,

και το οτι πληρωνονται πολυ λιγα λεφτα για αυτο που κανουν ισως να παιζει και αυτο καποιο ρολο!

ΕΓΩ ΠΑΝΤΟΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3 ΧΡΟΝΙΑ!

Τωρα ΤΟΥΠΕ εχω δει μεχρι και απο ατομα ΑΣΧΕΤΑ(χωρις γνωσεις) αυτοι τουλαχιστον ξερουν καλα τη δουλεια τους την κανουν ΧΡΟΝΙΑ(στις κιθαρες)!

 

cya digipan :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ααα...και μην ξεχασω να αναφερω οτι οποτε συνεργαστηκα στον 1ο οροφο με τα παιδεια με το ΜΙΧΑΛΗ και τον ΑΡΗ εφυγα απο το μαγαζι με ενα ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΕΥΤΥΧΕΙΑΣ (αν καταλαβαινετε τι εννοω) :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου