Προς το περιεχόμενο

REFX nexus βοηθεια


optimus_gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια δεν εχω κανενα προβλημα με την εγκατασταση,αλλα κατεβασα 3 expansion packs για το nexus προσπαθησα να τα βαλω και δεν μου τα επερνε λεγοντας μου πως δεν ειναι τα καταληλλα αρχεια.οποιος ξερει ασ μου πει 8α με σωσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυθεντικά είναι ή όχι;

 

Tην ερώτησή σου με αυτή τη διατύπωση ("κατέβασα") την κόβω για ερώτηση προβλήματος σπασμένου... αν ήταν αυθεντικό θα μπορούσε να σε βοηθήσει και το tech support της ίδιας της εταιρίας, έτσι δεν είναι; Eκτός κι αν σήκωσαν τα χέρια ψηλά ή δεν σου απάντησαν, οπότε έρχεσαι κι από δω...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι φιλε μου δεν ειναι αυ8εντικα σπασμενα τα εχω και το VST ΚΑΙ τα expansions..το θεμα ειναι πως θα βαλω τα εxpansions..αν μπορει ας μιλισει καποιος...ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον είναι σπασμένα, φοβάμαι ότι δεν θα μπορέσει να απαντήσει κανείς. Είναι μέρος των κανονισμών του Noiz να μην γίνεται αναφορά σε πειρατικό λογισμικό.

 

Συνεπώς ούτε και παροχή τεχνικής υποστήριξης για τέτοιες περιπτώσεις θα βρεις στο Noiz. Sorry αλλά that's how things work around here... ;)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καφρίλες ρε.Κ γώ απ το hh.gr ήρθα ναούμ.Ασε τώρα που το παίζω ψαγμένος κ κουλτούρα με τραγιάσκα κ κασκόλι.Του ποιοτικού γιό ήμουν(ίσως είμαι ακόμη).

 

Οπότε με προσβάλατε κ θέλω δώρο ριβέρμπ πετάλι τώρα, για την εξιλέωση κ για να μην πάει το κάρμα μείον.

 

Υ.Γ.Προτοκόλι κάνε κάτι μιας που χεις έτοιμο το αρνητικό καρμα κ το γυρνάς σαν τον κλίντ ιστγουντ στο καλος,κακός κ άσχημος.Είσαι μια γρήγορη πιστολιέρα εσυ.......ούτε η τονιλάμπ δεν σε φτάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου