Προς το περιεχόμενο

Συναυλια The Last Drive


nickhigher

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Κατά τη γνώμη μου οι drive θα μπορούσαν να γίνουν μπάντα ευρωπαικού επιπέδου, αν δεν διαλύονταν...τα "blood nirvana", "subliminal" καθώς και η δουλειά των "Blackmail" ήταν έστω κι αν δεν είχαν τις καλύτερες παραγωγές ήταν μπροστά από την εποχή τους (άραγε μήπως τους άκουγαν τότε και οι "Black Rebel Mototrcycle Club"???)...

Παραμένουν βέβαια ότι κοντινότερο υπήρξε ποτέ στην Elladitsa σε Rock stars...

Σήμερα το κόλλημα που συνεχίζουν να έχουν με το κλασικό garage μου κάνει λίγο "trendy"...και λίγο σαν εύκολη λύση...περίμενα περισσότερα από ένα τέτοιο reunion...

Όπως ""trendy" και ανάξιο λόγου θεωρώ κι αυτό που έκαναν και οι Earthbound...

Δεν είχα την ευκαιρία βέβαια να τους δω στο "gagarin" αλλά στο "open air" ίσως και λόγω του άθλιου ήχου, απογοητεύτηκα...δεν ήταν η μπάντα με την οποία μεγάλωσα πηγαίνοντας στα live της...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ηχος ηταν οντως χαλια,το trendy ομως δεν εχει προωθηθει απο το ιδιο το γκρουπ αλλα απο αυτους που εχουν κανει trendy και τον Αγγελακα και τους υπολοιπους ''Επισκεπτες''.Οταν βλεπεις καποια μαλα@@@@@να ατομα που εχουν καποιες θεσεις σε ''εναλλακτικα''(του κω@#$) εντυπα ή στο ραδιοφωνο να βομβαρδιζουν με το hype του εναλλακτικου τοτε αηδιαζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το χειροτερο στη συναυλια ηταν καποια μαλα@#$%^ που ειχαν ερθει για να εκτονωθουν χωρις απαραιτητα για να ακουσουν και να δουν τα γκρουπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Καλά, όχι οτι έχεις κι άδικο. Για το hype τουλάχιστον μια χαρά τα είπες...

Τώρα βέβαια εγώ προτιμώ να βλέπω το εικοσάχρονο να χτυπιέται στην συναυλία (αν αυτό εννοείς, δεν υπέπεσε κάτι άλλο στην αντίληψη μου)

παρά να τα βλέπω όλα σαν να κάθονται λες κι ήρθαν στην εθνική λυρική σκηνή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ξενερωσα με τουσ τυπους που καθονταν στην εξεδρα.ναι μεν να μην χτυπιεσαι απλως για να χτυπιεσαι και να μην πετας μπουκαλια στον αγγελακα αλλα το να πας σε συναυλια κ να σε αραχτος στην καρεκλιτσα δεν μου καθεται εμενα καλα

α ονειρεύεσαι σαν να είναι να ζήσεις αιώνια, κ να

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου