Προς το περιεχόμενο

Πως λέγεται αυτός που....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Moby

 

DICK :oops: :wink:

 

με πρόλαβες!! :lol: :lol: :lol: 8)

 

:lol: ... την επομενη φορα σε "υποπτη" βρωμικη απαντηση θα σου στελνω π.μ για να κανονιζουμε ποιος θα απαντησει πρωτος!! :wink:

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός που φτιάχνει μουσική μόνος είναι μπουχτισμένος από την κοινωνία, που δεν βρίσκει άλλους μουσικούς ικανούς, που να τα βρίσκουνε, οπότε από το να τα τραβάει μαζί τους προσπαθώντας να συννενοηθεί, λέει ένα "στου διαλ'" στην κοινωνία και τα φτιάχνει όλα μόνος του στο πισί του και είναι ευτυχισμένος και η κοινωνία είναι ευτυχισμένη που δεν έγινε δολοφόνος να σκοτώνει άλλους ανθρώπους οι οποίοι δεν τον καταλαβαίνουνε. Όβερ.

 

Moναχοπισιμουσικοφτιαχτης?? :lol: :lol:

 

Είναι το βρώμικο μυαλό μου ή σε αυτή τι λέξει βλέπω και ένα κρηφό νόημα?

 

Κάτι με το μ και με το π :lol: :lol:

 

Γιατρέ μου είμαι καλά? Κώστα?

 

Όχι δεν είσαι καλά, και όντως υπάρχει ένα κρυφό νόημα σε αυτό που είπε ο αγαπητός σουπερφακ, αλλά δεν μπορώ να στο αποκαλύψω γιατί δεν θα είναι πιά κρυφό και θα πρέπει να σε σκοτώσω με αργό τρόπο μετά (π.χ.κλειδώνοντας σε ένα δωμάτιο χωρίς παράθυρα και με συντροφιά τις μουσικές των ABRUPTUM ). Δεν λέει με τίποτα δηλαδή.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά τώρα έχω βρεθεί σε φάση που γουστάρω να τα κάνω όλα μόνος μου μπροστά στο pc χωρίς κατεστραμμένους κιθαρίστες, αργοπορημένους και σταρχιδιστές ντράμερ και ψωνάρες ξερόλες τραγουδιστές.

 

Αλλά μετά ευτυχώς τυχαίνει να βρεθώ για jamαρισμα με σπουδαίους μουσικούς και συνέρχομαι! Το νόημα και η μαγεία τις μουσικής είναι στο να τη μοιράζεσαι με άλλους ανθρώπους! Αν δε παίζεις με άλλους δεν κάνεις απολύτως τίποτα! Τα καλύτερα μαθήματα μουσικής τα πέρνεις παίζοντας με άλλους μουσικούς my opinion

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά τώρα έχω βρεθεί σε φάση που γουστάρω να τα κάνω όλα μόνος μου μπροστά στο pc χωρίς κατεστραμμένους κιθαρίστες' date=' αργοπορημένους και σταρχιδιστές ντράμερ και ψωνάρες ξερόλες τραγουδιστές.

 

Αλλά μετά ευτυχώς τυχαίνει να βρεθώ για jamαρισμα με σπουδαίους μουσικούς και συνέρχομαι! Το νόημα και η μαγεία τις μουσικής είναι στο να τη μοιράζεσαι με άλλους ανθρώπους! Αν δε παίζεις με άλλους δεν κάνεις απολύτως τίποτα! Τα καλύτερα μαθήματα μουσικής τα πέρνεις παίζοντας με άλλους μουσικούς my opinion[/quote']

 

σαφως και εχεις δικιο!!χωρις τους αλλους δε νοιωθεις...απλα δε νοιωθεις!! :P

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ μενα μου αρέσει να παιζω με άλλους, αλλα τα τραγούδια μου τα ηχογραφώ μόνος στο PC μου. Όπως και να το κάνουμε δεν υπάρχει ούτε χρόνος ούτε χρήμα για να ηχογραφήσω έναν drummer για παράδειγμα. Βάζω ezdrummer και τελειώνει η υπόθεση...

 

Είναι πολύ ωραία και ρομαντικά να έχεις μπάντα, αλλα προσωπικά ούτε όρεξη ούτε χώρο. ούτε εξοπλισμό έχω για κάτι τέτοιο. Οπότε PC με το σώβρακο, νυχτιάτικα με καφέμ και δεν σ λέει κ κανείς τπτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή οι Prodigyπ.χ. που φτιάχνουν μουσική στο pc είναι ένα από αυτά....

 

Το τελευταίο άλμπουμ των Prodigy, σύμφωνα με δηλώσεις του Liam Howlett, έγινε σχεδόν 100% με το Reaktor σε υπολογιστή.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου