Προς το περιεχόμενο

Guitar hero


whiteNoise

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Tελικα, μεσα απο αυτες τις σελιδες, γινεται εμφανης ο μεγαλυτερος κομπλεξισμος του κιθαριστα: Η αναζητηση επιβεβαιωσης και η επιβολη της αποψης του. Λες και αλλος παιρνει ποσοστα απ την gibson, αλλος απ την fender και αλλος απ την Vox. ΕΥΤΥΧΩΣ που δεν παιζουμε ολοι (με) τα ιδια πραγματα γιατι τοτε η μουσικη θα ηταν πραγματικα μονοτονη. Αν καποιος την βρισκει με την tonelab τι σκατα τον νοιαζει αν εγω την απεχθανομαι και αν γουσταρω αναλογικα πεταλια? Και εγω, κατοικος θεσσαλονικης, πραγματικα χεστικα,εφ οσον εχω καταληξει, για το αν ενας κατοικος κρητης λεει πως οι Gibson ειναι κουπια.. Αποψεις ανταλαζουμε, δηλαδη ελεος..

Υ.Γ. Μεσα για το 5χ5 παντως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 412
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Tελικα' date=' μεσα απο αυτες τις σελιδες, γινεται εμφανης ο μεγαλυτερος κομπλεξισμος του κιθαριστα: Η αναζητηση επιβεβαιωσης και η επιβολη της αποψης του. Λες και αλλος παιρνει ποσοστα απ την gibson, αλλος απ την fender και αλλος απ την Vox. ΕΥΤΥΧΩΣ που δεν παιζουμε ολοι (με) τα ιδια πραγματα γιατι τοτε η μουσικη θα ηταν πραγματικα μονοτονη. Αν καποιος την βρισκει με την tonelab τι σκατα τον νοιαζει αν εγω την απεχθανομαι και αν γουσταρω αναλογικα πεταλια? Και εγω, κατοικος θεσσαλονικης, πραγματικα χεστικα,εφ οσον εχω καταληξει, για το αν ενας κατοικος κρητης λεει πως οι Gibson ειναι κουπια.. Αποψεις ανταλαζουμε, δηλαδη ελεος..

Υ.Γ. Μεσα για το 5χ5 παντως![/quote']

 

Ουτε αυτό σημβαινει…

 

 

επιμενω οτι πλεον πολλοι εδω μεσα εχετε προσωπικο προβλημα με τον superfunk. αυτη ειναι η αιτια πολλων προβληματων και τιποτε αλλο.

η παρανοια συνεχιζεται οταν αιωρειται συνεχως αυτη η αναφορα σε "ομαδες". τι σημαινει απλα αυτο?? εχεις μια συσκευη που προτεινε ο superfunk???πηρες tonelab???πηρες rockinger???συμφωνεις σε γενικες γραμμες μαζι του??

ΑΝΗΚΕΙΣ ΣΤΗ ΜΥΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ superfunk.. επειδη μας τη σπαει αυτος' date=' μας τη σπας και συ.[/i']

 

 

καλως η κακως αυτη ειναι η αληθεια..

 

ούτε αυτό…

 

ούτε το ένα μέτρο γη η μια ελιά,είναι στην ουσια ο λογος που σκοτώνονται δυο χωρικοί

ούτε η θέση παρκιν όταν καταλήγουν να παίζουν μπουνιές δυο οδηγοί στην μέση του δρόμου.

Το παρκιν είναι η αρχή του τσακωμού και οι φάπες είναι η κατάληξη.

Εμείς βέβαια δεν φτάσαμε σε τέτοια σημεία (αυτό έλειπε βεβαια) αλλά οι ‘τσακωμοί’ ήταν η κατάληξη μιας άμεσα η Έμεσα προσβλητικής έκφρασης. και οχι η tonelab :wink:

κατα τα αλλα απολαμβανω πολυ την συζητηση μας :wink:

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα ο superfunk ηταν στην......Οια και ειχε να κανει πολυ σοβαροτερα πραγματα (οπως π.χ να βρει επιτελους το....μαγιω του & να αποφασισει αν θα παει το απογευμα για συγκομιδη φαβας η επισκεψη στον κολλητο του για επιθεωρηση των νεων....βαρελιων με το νυχτερι :lol: :lol: :lol: ) απο το να πλακωνεται για μπουρδες.....

 

Αντε φιλακια τωρα .....και προσοχη στα ...καρδιακα...(χωρις smiley's)

 

Α,Ηλια ακυρη η ποινη (τωρα που αποφασισες να πουλησεις ολα τα αναλογικα σου πεταλια!!!)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου το λεγες ρε συ!!! :cry:

Να περναγες να σε κερνουσα ενα ποτηρακι (βγηκε ενας κρασος φετος...ΤΕΦΑΡΙΚΙ!!! :lol: :lol: )

 

βγαλαμε και κατι ψαρουκλες...ισαμε την Tonelab ηταν η καθε μια!!! :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παλιοκαναγια, τωρα μου το λες; Εδώ που τα λέμε, με χρωστας κ ενα σεταπ...

Οι ψαρούκλες ήταν μονοπήνιες και κάργα twangy εεε;

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα...virtual μουφες ητανε ...οπως τα εφε της TL :roll: :roll: :lol:

 

Δεν πειραζει την επομενη φορα :wink: :lol:

 

Αλλα να εισαι προετοιμασμενος γιατι πανω απο τα Φηρα χωρις TL & Rockinger δεν επιτρεπεται η κυκλοφορια!!!! :lol: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν εγώ πόσες μέρες φυλακή τρώω που παίζω με αυτό;;;

 

476.jpg

 

Πολύ θα ήθελα να έπαιζα :lol:

 

Και με αυτό

 

ESP_EC1000_BCH.jpg

 

Αυτό σε λίγο :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανάλογα...

η μια πλευρά θα σε παρασημοφορήσει και η άλλη θα σε πει κορόιδο

μακάρι να ήμουν και εγώ τόσο κορόιδο να παιζω με mesa και esp(η prs) :wink:

ΥΓ : τα καρδιακα δεν τα γλυτωνουμε ετσι και αλλιως με αυτα που φορανε (η μαλλον που δεν φορανε)τα πιπινια τωρα που ανεβηκε η θερμοκρασια....ουφφ :wink:

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ : τα καρδιακα δεν τα γλυτωνουμε ετσι και αλλιως με αυτα που φορανε (η μαλλον που δεν φορανε)τα πιπινια τωρα που ανεβηκε η θερμοκρασια....ουφφ :wink:

 

Έτσι έτσι!!!!!!!

Τι να πω και εγώ που δουλεύω δίπλα σε λύκειο ρεεεεεεεεεεεεεεεε τα 'χουνε παίξει τα νιάνιαραααααααααα και μεις μαζί τουςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου