Προς το περιεχόμενο

Guitar hero


whiteNoise

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 412
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

καλα ρε παιδια!!!! Ηρεμηστε λιγο αυτον τον ισοπεδισμο.... συνθεστε κατι καλυτερο εσεις απο πλευρας μουσικης και μετα βλεπουμε,μην επαληθευετε την παροιμια ''οσα δεν φτανει η αλεπου....''.Στη συναυλια που εκαναν στην ΕΛΛΑΔΑ ηταν πολλοι γνωστοι μουσικοι και ολοι ειπαν τα καλυτερα.....μεχρι και ο ΣΠΑΘΑς αναγνωρισε την αξια τους ...και ειμαστε εμεις εδω για να κρινουμε καποιους που δεν προκειται να κανουμε ουτε το 1/10000000000000000000000000....απο αυτους...λες και το africa ,hold the line,rosanna ειναι κοματτια που δεν ειναι αναγνωρισμενα παγκοσμιως....τεσπα τα ιδια θα αρχισουμε παλι....τσακωμοι και κλπ... ::)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ΑΨΟΓΟΣ

 

ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!

ΤΙ ΚΟΜΑΤΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπάντες όπως οι ΤΟΤΟ βγαίνουν μια φορά στα δέκα και βάλε χρόνια! Μην τρελαθούμε,άλλο να μην σ'αρέσει και άλλο να μην αναγνωρίζεις την΄καλλιτεχνική αξία ενός συγκροτήματος στο οποίο όλος ο κόσμος υποκλινόνταν για αρκετά χρόνια. Συν το ότι τα τραγούδια τους έχουν διαχρονικότητα και δεν έχουν ξεφτίσει στον χρόνο όπως άλλα... Άκου και την υπέρτατη μπαλάντα τους I won't hold you back.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπάντες όπως οι ΤΟΤΟ βγαίνουν μια φορά στα δέκα και βάλε χρόνια! Μην τρελαθούμε,άλλο να μην σ'αρέσει και άλλο να μην αναγνωρίζεις την΄καλλιτεχνική αξία ενός συγκροτήματος στο οποίο όλος ο κόσμος υποκλινόνταν για αρκετά χρόνια. Συν το ότι τα τραγούδια τους έχουν διαχρονικότητα και δεν έχουν ξεφτίσει στον χρόνο όπως άλλα... Άκου και την υπέρτατη μπαλάντα τους I won't hold you back.

 

αυτα ηθελα να πω αλλα τα ειπα με λαθος λογια ... ;Dαλλο το δεν μου αρεσει και αλλο δεν ειναι καλοι και ο lukather ειναι ετσι..κλπ.κλπ ειναι θεοι και οσο για το i won't hold you τι να πεις...

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα, η όλη ιστορία με τους TOTO μου φαινόταν και μου φαίνεται σαν ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ταλέντο που εσκεμμένα διοχετεύθηκε σε "λάθος" κατεύθυνση (πάντα σύμφωνα με το γούστο μου και πάντα συγκριτικά με το τι μπορούσαν να κάνουν μουσικοί όπως ο Porcaro).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου