Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με Thomann


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω ακουσει πολλα παραπονα απο τον φιλο μου ( ο οποιος αναγκαστηκε να κλεισει λογαριασμους και να αλλαξει τραπεζα ) τοσο για την εξυπηρετηση οσο και για την εταιρικη συνεργασια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Οι τράπεζες παίρνουν μία μικρή προμήθεια με την αιτιολογία " αγορά απο το εξωτερικό " . Δεν θυμάμε πόση είναι, πάντως την έχω πατήσει και εγώ έτσι με την alpha βέβαια . Αφου βλέπεις και εσύ ότι όλοι σχεδόν χρησιμοποιούν alpha τι βγάζεις και εσύ πειραιώς (δεν είναι ανάγκη να μου απαντήσεις ξέρω) ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ρε Θωμα...Βάλε ένα paypal να ησυχάσουμε...Πραγματικά,σε όσες συναλαγές έχω κάνει και μπλέκονται ελληνικοί ανθρώπινοι παράγοντες στα ενδιάμεσα ή τις πληρώνω πιο ακριβά ή κάτι πάει στραβά(στο τέλος πάντα φτιάχνει αλλά μου βγάζει την πίστη)

Μυστικό:Τα 80's είναι κιτς πλεον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...χεχε..μολις εμαθα πχ πως οι ΟΑ χρεωσαν δυο φορες στην καρτα μου τα εισιτηρια...πληρωμενα με μετρητα και αυτοι χρεωσαν την καρτα μου λογω εγγεγραμενου χρηστη...

..μα καλα..δεν θα το καταλαβαινα? τοσο ζωα μας περνανε σε αυτην την..ε...ε....απαγορευεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι το κόλλημα οφείλεται στο πολύ μικρό υπόλοιπο που μένει. Βάλε άλλα 10-20¤ και τσέκαρε πάλι να δεις τι πάζει. Μερικές τράπεζες δεν επιτρέπουν αγορές που να στραγγίζουν το λογαριασμό τελείως.

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα κάνεις κάτι ερωτήσεις και εσυ βρε παιδάκι μου... τα ευκόλως εννοούμενα παραλύπονται. Σαυτή τη χώρα είμαστε πολύ πίσω και αν δεν βάλουμε μυαλό πάντα εκεί θα είμαστε :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει βεβαια προβλημα και απο το εξωτερικο. Μια γνωστη εταιρια διακοπων, προσπαθουσε να αντλησει απο την καρτα μου ενα συγκεκριμενο ποσο..Τι εκαναν ομως οι κυριοι. Ενω η εδρα τους ηταν στην Γερμανια, την χρεωση την εκαναν σε αμερικανικα δολλαρια, με αποτελεσμα καθε φορα που εκαναν προσπαθεια να αντλησουν το ποσο, να παιρνουν περιπου 2Ε εξαιτιας διαφορετικου νομισματος.

Τοτε εμαθα πως οι prepaid καρτες ειναι ο,τι το καλυτερο..Γιατι οσο και να βαραγαν τον κωλο τους κατω τελικα, εβαλα ακριβως το ποσο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την Πειραιώς υπάρχει πρόβλημα στον Thomann' date=' δεν νομίζω να βγάλεις άκρη και παραπάνω λεφτά να καταθέσεις...[/quote']Το λες από προσωπική εμπειρεία;

Μυστικό:Τα 80's είναι κιτς πλεον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου