Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με Thomann


Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω εκανα μια παραγελεια απο thomann , και μου αλλαξαν τιν πιστη μεχρι να την δεχτουν ,

μου ζητησαν , αντιγραφα απο , 1) διαβατηριο 2) ταυτοτητα 2) καρτας ( σβησμενοι οι 8 αριθμοι στην μεση και οι 3 πισω) και 4) χαρτι που αναφερη δρομο και ονομα μου ..

αφου ζητησαν συγνωμη ειπαν ειναι για λογους ασφαλειας

και γιατι ηταν μεγαλο το ποσο (1300¤)και , τετοια ...

τελικα μοθ εστειλε mail ενας ελληνας εκει που εχουν και ειπε , ειμαστε οκ ... τελικα εφιγε εχθες η παραγγελια μου , τωρα λογου αυγουστου , φανταζωμαι μπορει να αργησει και λιγο ... δεν ξερω αν ετυχε σε κανεναν σας κατι σαν αφτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πήγα το πρωι στα ΕΛΤΑ και παρέλαβα (χωρίς ειδοποιητήριο) τα δέματα, που ήταν εκεί από τις 30-7 8)

Δικαιούμαι μισθό υπαλλήλου των ΕΛΤΑ? :)

 

Τέλοςπάντων, όλα είναι καλά μέχρι τώρα, εκτός από τη βάση, την οποία πρέπει να την μαζέψαν από τα σκουπίδια.

 

Σκουριασμένα πόδια, χαλασμένες βίδες, όπου δεν "πιάνει" το κατσαβίδι.

 

Με λίγα λόγια κάποιος τους την πήγε πίσω αφού πρώτα τη γ@@@σε και τώρα την πήρα εγω. Τους έστειλα mail και περιμένω. Το κόβω να φεύγει από κει που ήρθε.

Είπα να το πω γιατί θα έσκαγα. Πως και πως περίμενα τη βάση, που την χρειαζόμουν τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου