Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με Thomann


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με την Πειραιώς υπάρχει πρόβλημα στον Thomann' date=' δεν νομίζω να βγάλεις άκρη και παραπάνω λεφτά να καταθέσεις...[/quote']Το λες από προσωπική εμπειρεία;

 

Γιεπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Με την Πειραιώς υπάρχει πρόβλημα στον Thomann' date=' δεν νομίζω να βγάλεις άκρη και παραπάνω λεφτά να καταθέσεις...[/quote']Το λες από προσωπική εμπειρεία;

 

Γιεπ...

Χμ,κακό αυτό...Καθαρά λόγω έλλειψης χρόνου,λέω να δοκιμάσω τη λύση της κατάθεσης κάποιων παραπάνω χρημάτων(χαμένα δεν θα πάνε) και αν δεν βγάλω άκρη,την Πέμπτη που τελειώνω την εξεταστική και θα έχω άπειρο χρόνο θα ψάξω για άλλη τράπεζα.Εσύ τελικά τι έκανες;

Μυστικό:Τα 80's είναι κιτς πλεον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μ@$#κία με την Πειραιώς είναι ότι άρχισε να μη δουλεύει... στην πορεία! Είχα κάνει κάμποσες αγορές από Thomann με Electron Πειραιώς και ξαφνικά, απλά δεν τη δεχόταν. Δοκίμασα και με μια πιστωτική Πειραιώς και πάλι τίποτα.

 

Έτσι, αφού διάβασα και στο νόιζ κάποια παρόμοια thread, το "γύρισα" στην ALPHA (χρεωστική) και όλα δουλεύουν ρολόι!

 

Τώρα, αφού μπορείς να καταθέσεις σχετικά εύκολα συμπληρωματικά χρήματα, δοκίμασέ το, μη σε πάρω και στο λαιμό μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα,έβαλα 20 ευρώ χτες το βράδυ.Περίμενα το πρωί να βεβαιωθώ ότι τα δέχτηκαν και μετά έστειλα email στο Thomann να δοκιμάσουν πάλι,αλλά πάλι τα ίδια...Μου στείλανε πως δεν παίρνουν άδεια.Τί προτείνετε;Alpha Bank?

Μυστικό:Τα 80's είναι κιτς πλεον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι. Γύρνα σε Alpha Bank να'χεις το κεφάλι σου ύσηχο. Τη χρησιμοποιούν πολλοι από εδώ και στον Thomann και σε άλλα μαγαζιά και δουλευει μια χαρά.

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός των άλλων,το τηλέφωνο που μου έδωσε η τύπισα από τα κεντρικά της Πειραιώς για να επικοινωνήσω με την κοντινότερη τράπεζα σε μένα ήταν......τηλέφωνο σπιτιού.Αχ να με κάνανε πρωθυπουργό για μια μέρα( :lol: :lol: :lol: )...

Μυστικό:Τα 80's είναι κιτς πλεον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Alpha είναι στάνταρ εδώ και χρόνια για Online αγορές..

αν θες κιόλας να κάνεις πιο ακριβές αγορές ανεβάζεις και το όριο της κάρτας για να τις δέχεται.

myspace.com/figurantinyesterdaysplay

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

¶σχετο με το υπόλοιπο θέμα αλλά σχετικό με το θωμά (είπα να μην ανοίξω νεό θρεντ):

 

έκανα παραγγελεία το περασμένο Σάββατο και μέχρι σήμερα δεν έχει σταλεί μειλ από τον Αγγελόπουλο ότι την έχει στείλει κλπ. Επειδή λοιπόν όλες οι υπόλοιπες παραγγελίες από θωμά ερχόντουσαν το πολύ σε 5 μέρες μήπως ξέρετε τι πρόβλημα υπάρχει;

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου