Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με Thomann


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μαλλον η ένδειξη για το στοκ δεν είναι και πολύ ακριβής.

Εγώ έβαλα προχθές τα λεφτά και σήμερα μου έστειλαν sms ότι έφυγε η παραγγελία. Και η μία βάση που πήρα δεν ήταν in stock.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον παίρνω τηλ και μου λέει πως έφυγαν δύο πακέτα στις 25/07 και να τα περιμένω την πρώτη εβδομάδα του Αυγούστου το λιγότερο!!!!! Ξαφνιάστηκα τόσο που ούτε καν τον ρώτησα γιατί θα αργήσουν τόσο....Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει;

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά μέχρι 3 Αυγούστου θα τα έχεις. Η δική μου παραγγελία έφυγε την Παρασκευή 20/7, 25/7 πρωί ήταν Ελλάδα (αν δε μεσολαβούσε σουκου και πιο νωρίς φαντάζομαι) και σήμερα 27/7 παρέλαβα.

Οπότε ντοντ γουόρι :)

Peace, Love, death metal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι σε ξαφνιάζει τόσο?

 

You know' date=' banania, Αύγουστος....[/quote']

 

Mα σου λέω άλλες φορές (όλες τις άλλες δηλαδή) σήμερα έκανα την παραγγελία και σε 5 μέρες μου ερχόταν....

 

Την τελευταία φορά δε, την έκανα Δευτέρα και Πέμπτη βλέπω στο πλατύσκαλο της πολυκατοικίας ειδοποιητήριο απ 'το ταχυδρομείο..... 8O :D :D :D

 

Τεσπα θα κάνουμε υπομονή..... :( :D

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την τελευταία παραγγελία που έκανα ήταν στις 23/07, ένα δέμα 28Kg. Σήμερα το μεσημέρι ήρθαν οι ταχυμεταφορές των ΕΛΤΑ και μου το παρέδωσαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Για παιδια επειδη παρακολουθησα το θεμα εχω να πω:

1ον:Εγω με τραπεζα Πειραιος (χρεωστικη καρτα) κανω απο Thomann αγορες κανονικα χωρις κανενα προβλημα.Ολα τελεια.

2ον:Απο Γερμανια κανονικα τα πακετα ερχονται εντος 5 εργασιμων ημερων κανονικα,σε μενα ενα πακετο εκανε 1 μηνα.Φανταστειτε οτι παραλληλα αγορασα κατι απο e-bay U.S και ηρθε 2 βδομαδες νωριτερα απιστευτο.

Ολα ειναι θεμα ελληνικου ταχυδρομιου,courier κ.λ.π

Παντως για την τραπεζα μαλλον ετυχε.Αυτα απο εμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν λέμε θέμα ταχυδρομίου? Είναι εκεί και δεν τα διανέμουν? Επειδή άργησαν τα δικά μου, θα βγάλω άκρη λέτε αν πάω αυριο και το παίξω αγανακτησμένος πολίτης?

Γιατί είναι δίπλα μου τα ΕΛΤΑ.Οπότε αν το πρόβλημα είναι η διανομή απο αυτούς, να πάω να τους διευκολύνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου