Προς το περιεχόμενο

Ακούω ..πακ πακ από την m-audio Fast Track


nathanlyk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδή τι προτίνεις ρε man :) ? Πριν λίγο κατέβασα τους drivers από την m-audio.com, τους εγκατέστησα αλλά τίποτα.

Κ'γω πιστεύω πως κάτι στο pc κάνω λάθος αλλά δεν ξέρω τι. Έχω κάνει όλες τις τυπικές κινήσεις.

www.myspace.com/nathanlyk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Στο site της m-audio απ'οτι θυμάμαι στα requirements δεν λέει πουθενα για usb 2.0 .

Γενικά είναι παραμύθι το usb 2.0 στα usb interfaces. Μπορεί να κάνω και λάθος βεβαια. Η δική μου πάντως edirol ua-4fx δεν είναι usb 2.0.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, δεν είναι καθόλου παραμύθι. Δεν γνωρίζω τι συμβαίνει την συγκεκριμένη M-Audio ή με τη δική σου, αλλά έχω υπ' όψιν μου (και κατέχω) διάφορες κάρτες με USB 2.0.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά αν γράφουν ότι ειναι USB 2.0 τότε είναι. Αν όμως γράφουν απλά ότι είναι USB, αυτό δεν σημαίνει ότι είναι απαραίτητα USB 2.0. Βασικά μάλλον usb 1.1 εννοούν.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κι εγώ τη συγκεκριμένη κάρτα και όντως είναι USB 1.1. Νομίζω πως ο Whitenoise έχει τα δίκια του καθώς σίγουρα υπάρχουν κάρτες με USB 2.0 και σίγουρα έχουν διαφορές από τις 1.1. Πάντως, εγώ δεν ακούω πακ πακ, παρά μόνο όταν τη ζορίζω κανένα τσικ τσικ που και που, τα οποία ευτυχώς δεν περνάνε στο midown.

 

Πάντως η δικήμου γνώμη είναι τα τη δοκιμάσεις και σε ένα 2ο υπολογιστή μιας και πιθανολογώ το πρόβλημα να είναι στο PC (όχι ότι αποκλείεται φυσικά και η ελαττωματική κάρτα).

 

Καλή τύχη!

The World Was A Mess But His Hair Was Perfect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως ο Whitenoise έχει τα δίκια του καθώς σίγουρα υπάρχουν κάρτες με USB 2.0 και σίγουρα έχουν διαφορές από τις 1.1.

 

Πάντα δίκιο έχει αυτός, αλλά δεν συμμετέχει (προς το παρόν) σε αυτή τη συζήτηση.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως ο Whitenoise έχει τα δίκια του καθώς σίγουρα υπάρχουν κάρτες με USB 2.0 και σίγουρα έχουν διαφορές από τις 1.1.

 

Πάντα δίκιο έχει αυτός' date=' αλλά δεν συμμετέχει (προς το παρόν) σε αυτή τη συζήτηση.[/quote']

 

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

 

Soooooooooorry!!!

 

Θα με συγχωρέσεις φανταστικέ eye??? Η αφηρημάδα σε όλο της το μεγαλείο...

The World Was A Mess But His Hair Was Perfect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου