Προς το περιεχόμενο

Φωτια. (Ένα αυτο - τζαμάρισμα)


harilatron

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
( αχ....ωραια η τελε...... :oops: )

 

Ποια Tele???

 

αυτη που εδωσα... :cry: :roll: :twisted: 8) :? 8O

 

Και πως το θυμήθηκες? Έτσι ξαφνικά? :lol: :lol: :lol:

Πάντως η tele που ακούγεται εδώ μάλλον δεν μοιάζει με αυτή που έδωσες....δεν είναι συμβατική tele γαρ. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εεεεεε! Κι εμείς θέλουμε να το ακούσουμε...

 

Μη το κανονίζετε στα μουλωχτά!!! :lol:

 

Ναι boukaw' date=' ανέβασέ το κάπου να το ακούσουμε όλοι. :wink:[/quote']

 

Όχι ρε παίδες. Για πλάκα το έκανα χθες το βράδυ με το Tracks. Απλά η ένταση ανέβηκε και κάποια μπάσα κόπηκαν (μάλλον δλδ :? ) Μην γίνω και ρόμπα!!! :lol: :lol: :lol:

 

 

Πάντως αν είναι στο στέλνω και αν σ' αρέσει το ανεβάζεις εσύ φανταστικέ μου Harilatron.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε κάτι παρόμοιο με το THL( The Harilatron Lapstock)' date=' θα έχει ενδιαφέρον.[/quote']

 

To THL ακούγεται μεταξύ 0:39-0:52 :wink:

 

Σοβαρά?Δε το πρόσεξα κάτσε να ξανακούσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό digisilence. Δώσε πληροφορίες για το πως το έκανες. Ιδίως πω έδωσες όγκο στα μπάσα (με ψιλοενδιαφέρει για άσχετο εντελώς προτζεκτ) καθώς και το σημείο 1.36 περίπου.

 

Πες μας το σύστημα που δούλεψες ντε.. :D

 

 

 

 

 

Edit: άντε να το ανεβάζω και το δικό μου http://www.sendspace.com/file/qalp33

 

Και μερικές πληροφορίες:

1) Όλη η δουλειά έγινε προχθές στις 4 τα ξημερώματα (δημιουργικός οίστρος).

2) Χρησιμοποιήθηκε το απίστευτο πρόγραμμα των αρκετών εκατομμυρίων t-racks της ik multimedia (διαφήμιση γιατί είναι σπόνσοράς μου! ). Στα σοβαρά τώρα ποπολέει αυτό το προγραμματάκι.

3) Σαν μονιτορ χρησιμοποιήθηκαν τα κορυφαία παγκοσμίως

dreamax headgear 321 . Διαθέτει και ενσωματωμένο talkback microphone. Το site είναι γραμμένο στα γερμανικά γιατί το συγκεκριμένο σύστημα παραδίδεται μόνο στην ΕΛΙΤ της ΕΛΙΤ. Έτσι όσοι δεν τ' αξίζουν, δεν θα καταλάβουν 1 από το τι γράφεται!

 

 

Μετά τα παραπάνω αρχίζω να καταλαβαίνω ότι ο ήλιος μου τσουρούφλισε ότι επέμεινε από τον εγκέφαλό μου και ότι θέλω επειγόντως διακοπές (σύμφωνα με το γνωστό άσμα, ενός εκ των απολύτων αηδών του ελληνικού πενταγράμμου)!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ ωραία ολα αυτά. κάνω download τις διαφορετικές εκδοχές μήπως και ακούσα καμιά διαφορά στο σπίτι στα πανάκριβα studio monitors μου.... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Καλά....παιδιά είναι όλα πολύ καλύτερα από το αρχικό (Σώωωπα :lol: )

 

Νομίζω όλοι βγάλατε επιλεκτικά κάποια μεσαία και χαμηλά (και μαζί καταφέρατε να σηκώσετε και λίγο τη στάθμη)

 

@Boukaw7, ακούγοντας με τα ακουστικά, μου φαίνεται ότι ψαλιδίζει λίγο σε κάποια σημεία. Είναι -να υποθέσω- στο "κόκκινο" κλίμα της εποχής. Μπορεί να είναι και η εντύπωσή μου, η μπορεί να είναι και τα ακουστικά μου.

 

Κάποιο compressor βάλατε ή μόνο EQ?

 

 

Ηταν συγκινητικό πάντως που ασχοληθήκατε. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου