Προς το περιεχόμενο

Φωτια. (Ένα αυτο - τζαμάρισμα)


harilatron

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μου αρεσε πολυ......ωραιο Χαριλαε και με γουστο.....χωρις να ειμαι και ο πλεον ειδημων οσον αφορα στα ηχοληπτικα συμφωνω με τη παρατηρηση του elavd οτι οι κιθαρες μπλεκονται λιγο αλλα ουτως η αλλωστε αυτο ειναι δευτερευουσας σημασιας σε ενα clip.... :D :D :D :D

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

πολύ ωραία ατμόσφαιρα! εύγε! μου άρεσε το βασικό ρυθμικό σχήμα αλλά και τα γυρίσματα, ο ήχος σου και το παίξιμο! Όλα δηλαδή! Να τολμήσω να σχολιάσω ότι το σόλο στο 1.50-2.10 απλά γεμίζει το κομμάτι και θα προτιμούσα ένα διαφορετικό ήχο/παίξιμο (όπως το πολύ ωραίο slide solo, το σόλο στο 2:50 ή το outro solo στο fade-out)?? Με επιφύλαξη το παραπάνω σχόλιο γιατί άκουσα το κομμάτι λίγες φορές μόνο. Μπράβο ξανά! Και έρχεται το ερώτημα: and now , what ??? Τι κάνει δλδ κανείς αφού γράψει μερικά ωραία θεματάκια κλπ? Αλλά αυτό είναι off-topic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ας επισημάνω κάτι ακόμη.

Αυτό που ανέβασα, δεν έχει υποστεί το λεγόμενο mastering. :lol: (Σώωωωπα)

Αν κάποιος νομίζει ότι μπορεί να το κάνει να ακούγεται περισσότερο groovy και καθαρό, με ήπια χρήση ΕQ και multi-band compression και whatever, .... και έχει όρεξη, please ας το κάνει και ας ανεβάσει το mp3. Θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα. Αντιλαμβάνομαι ότι ίσως θεωρείται μάταιο να επιχειρήσει κανείς κάτι τέτοιο επί του mp3.... αλλά anyway.... περισσότερο θα με ενδιέφερε να δω ΤΙ χρειάστηκε εν προκειμένω.

 

(¶ντε για μην ανοίξω thread: Mastering κανείς? Κανά Mastering καλό παίζει?:lol: :lol: :lol: )

 

 

 

 

....

Και έρχεται το ερώτημα: and now ' date=' what ??? Τι κάνει δλδ κανείς αφού γράψει μερικά ωραία θεματάκια κλπ? Αλλά αυτό είναι off-topic.

...

[/quote']

 

Χμμμμ.... το "τίποτα" είναι μέσα στις αποδεκτές για εμένα απαντήσεις. :wink: ¶σε που πρέπει πρώτα να γράψω μερικά ωραία θεματάκια για να το σκεφτώ καλύτερα... :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό harilatron! Περιμένω κιάλλα τέτοια!

 

Μαστεριγκ (ο θεός να το κάνει δλδ) έκανα εγώ για πλάκα. Θες να στο στείλω;

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Εεεεεε! Κι εμείς θέλουμε να το ακούσουμε...

 

Μη το κανονίζετε στα μουλωχτά!!! :lol:

 

Ναι boukaw, ανέβασέ το κάπου να το ακούσουμε όλοι. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευγε!

 

ωραιο κομματι.ατμοσφαιρικο με ωραιο παιξιμο στις κιθαρες.

περιμενουμε κι αλλα man!

 

( αχ....ωραια η τελε...... :oops: )

 

8)

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου