Προς το περιεχόμενο

Πρόγραμμα δημιουργίας βιβλιοθήκης για pa50?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά αυτές τις μέρες προσπαθώ να φτιάξω το performance menu στο korg pa50 που έχω,αλλά μου τρώει πάρα πολύ ώρα αυτή η δουλειά.Καθώς πρέπει να μετακινώ τους ήχους τους λαικούς σε άλλη σελίδα και μετά να βάζω άλλους από το program που μου είναι χρήσιμοι αφού πρώτα τους ονοματίσω.

Έτσι αναρωτήθηκα αν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα pcg καθώς και αυτούς του αρμονιόυ και να τους φτιάξω όπως θέλω εγώ.

Θα με βοηθούσε που αν υπάρχει κάιτ τέτοιο

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Βαγγέλης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες αργότερα...
  • Guru

Ρε παιδιά αυτές τις μέρες προσπαθώ να φτιάξω το performance menu στο korg pa50 που έχω,αλλά μου τρώει πάρα πολύ ώρα αυτή η δουλειά.Καθώς πρέπει να μετακινώ τους ήχους τους λαικούς σε άλλη σελίδα και μετά να βάζω άλλους από το program που μου είναι χρήσιμοι αφού πρώτα τους ονοματίσω.

Έτσι αναρωτήθηκα  αν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα pcg καθώς και αυτούς του αρμονιόυ και να τους φτιάξω όπως θέλω εγώ.

Θα με βοηθούσε που αν υπάρχει κάιτ τέτοιο

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Βαγγέλης.

 

Εάν κατάλαβα καλά, θέλεις να μετακινήσεις από μνήμη σε μνήμη εντός του ίδιου section ?

Δηλαδή κάτι σαν "από Patch σε Patch" ή "από Performance σε Performance" ?

 

Εάν ναί, στείλε μου ζιπαρισμένο ένα οποιοδήποτε αρχείο του οργάνου που περιέχει αυτές τις πληροφορίες (δεδομένα), να δω τι μπορώ να κάνω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου