Προς το περιεχόμενο

Θέλω μια διαφορετική βοήθια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήγα σήμερα σε ένα καλό μαγαζί για να δω το Korg tr και αν μου άρεζε να το αγοράσω.Αλλα είπε ο τύπος εκει πως το πούλησε και οτι δεν υπάρχει άλλο τώρα στο μαγαζί για να testάρω.

 

Όποιος παιδιά έχει αυτό το όργανο ας μου στείλει pm για να κανονίσουμε να μου ηχογραφίσει κάπως μερικούς ακουστικούς ήχους του οργάνου (ξέρω δεν είναι οι καλύτεροι αλλα θέλω να ξέρω...) και να μου τους στείλει...

Γι'αυτό λέω διαφορετική (ή καλύτερα ξεχωριστή) βοήθεια.

 

edit- ή αν υπάρχει κάποιο site στο internet που να κάνουν ένα review του οργάνου, ωστε να ακούσω απο εκεί τους ήχους του

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ιντερνετ θα βρείς πολλά demo του οργανου....Το θεμα ειναι ότι για να το αγορασεις θα πρεπει να δεις αν σε καλυπτει το κλαβιέ του και το interface του.....

 

Μηπως καλυτερα να ρωτήσεις αν υπαρχει καποιο μαγαζι το οποιο ειναι σιγουρο οτι μπορείς να το δοκιμάσεις....?

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός ο NemOOO, ειδικά το TR μπορείς να το ακούσεις σε πάρα πολλά demos που κυκλοφορούν.

Anyway, εγώ έχω TR οπότε αν δεν μπορείς να το βρεις στείλε μου ένα pm με ποιούς ακριβώς ήχους θέλεις (ακουστικές κιθάρες; πιάνα; βιολιά; κατάλαβες...) για να στους ηχογραφήσω και να ακούσεις τι παίζει.

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου