Προς το περιεχόμενο

θα σας τον δειξω και ας μου τον ματιασετε! (τον ενισχυτή)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aληθεια' date=' πως και αποφασισες να δωσεις τον Μark I?[/quote']

 

γιατι απ'οτι παρατηρησα μεχρι τωρα , ο μαρκ 3

 

1) εχει πολυ μεγαλυτερη ευελιξια στον ηχο λογω των push-pull pots.

 

2)"φοραει" το σωστο παλιο electrovoice το οποιο ειναι οντως απιστευτο μεγαφωνο.

 

3) ειναι 3καναλος σε σχεση με τον μαρκ1 . εχει δηλαδη καθαρο-crunch-lead , και

 

4) εχει ξεχωριστο volume για το lead καναλι ΚΑΙ ποδοδιακοπτες που switchαρουν τα καναλια αλλα και το γραφικο eq.

 

5)ειναι οντως ΠΑΛΙΟΣ και οχι επανεκδοση οπως ο mark1.(για μενα μετραει πολυ αυτο)

 

αυτα... :wink:

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλακα ξερεις πια ειναι? :lol:

 

Οτι οσο καιρο τον εχει παρκαρει τον ΜARK 1 στο σπιτι μου ο φιλαρακος μου που τον πηρε εχω αρρωστησει μαζι του ,κυριως γιατι εχει ΕΝΑΝ ηχο και καλο εν αντιθεση με τον 3 που ειχε 10 ηχους και... καλους και με...μπερδευαν :),ετσι κι αλλοιως μονο το ενα καναλι του (το καθαρο) σε μια ρυθμιση χρησιμοποιουσα... :lol: ) με βλεπω να του τον "βουταω" :lol: :lol:

 

Ελπιζω εσυ να χρησιμοποιησεις τα απιστευτα βρωμικα του τα οποια πηγαιναν χαμενα με εμενα.... :wink: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλακα ξερεις πια ειναι? :lol:

 

Οτι οσο καιρο τον εχει παρκαρει τον ΜARK 1 στο σπιτι μου ο φιλαρακος μου που τον πηρε εχω αρρωστησει μαζι του ' date='κυριως γιατι εχει ΕΝΑΝ ηχο και καλο εν αντιθεση με τον 3 που ειχε 10 ηχους και... καλους και με...μπερδευαν :),ετσι κι αλλοιως μονο το ενα καναλι του (το καθαρο) σε μια ρυθμιση χρησιμοποιουσα... :lol: ) με βλεπω να του τον "βουταω" :lol: :lol:

 

Ελπιζω εσυ να χρησιμοποιησεις τα απιστευτα βρωμικα του τα οποια πηγαιναν χαμενα με εμενα.... :wink: :lol:[/quote']

 

εβαζα μεσα μου στοιχημα οτι ετσι θα γινοταν τελικα!!!χαχαααααααα :lol: :lol:

 

στην θεση σου θα τον κραταγα και εγω νικο. ειδες σε τι αψογη κατασταση ειναι ο....γιος μου. :wink:

 

του χω μαθει και "καλους τροπους"

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω εσυ να χρησιμοποιησεις τα απιστευτα βρωμικα του τα οποια πηγαιναν χαμενα με εμενα....

 

Σπυρο, σε περιπτωση που ουτε και συ χρησιμοποιησεις το γκαζι του, ΣΕ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΩ θα σκασω με εισαγγελεα στο ζαντε να στον παρω :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω εσυ να χρησιμοποιησεις τα απιστευτα βρωμικα του τα οποια πηγαιναν χαμενα με εμενα....

 

Σπυρο' date=' σε περιπτωση που ουτε και συ χρησιμοποιησεις το γκαζι του, ΣΕ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΩ θα σκασω με εισαγγελεα στο ζαντε να στον παρω :lol: :lol: :lol:[/quote']

 

συμφωνοι! μονο που....ΕΓΩ ειμαι ο εισαγγελεας :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου