Προς το περιεχόμενο

Paypal-??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γράφτηκα στο paypal και μου λέει ότι πήραν από το λογαριασμό μου 1.50ευρώ. Όμως δεν έχει γίνει καμία ανάληψη από την κάρτα μου. Τι συμβαίνει;Επίσης μου λέει να βάλω κάποιους 4 αριθμούς.(;)

www.myspace.com/nathanlyk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nathan, επιμένεις να ανοίγεις θέματα που σχετίζονται με την κατασκευή δικτυακών τόπων και την εγκατάσταση συστημάτων πληρωμής σε τέτοιους δικτυακούς τόπους. Έχεις καμία ένδειξη ότι σε ένα μουσικό φόρουμ θα βρεις αξιόπιστες πληροφορίες για τις απορίες σου;

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα χρήματα αυτά θα σου επιστραφούν με την πρώτη σου δοσοληψία. Τον 4ψήφιο μπορείς να τον μάθεις με ένα τηλέφωνο στην τράπεζά σου.

 

Τελικά είμαι και πολύ guitarfetish τύπος.

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ΔΙΑΒΑΖΕΣ τις ΕΚΤΕΝΕΙΣ "οδηγιες χρησεως" του paypal δεν θα ειχες τετοιες αποριες....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

free hot girls playing guitar naked on webcams at www.kane-me-relic-afenth-mou.net

λολ ντρέπομαι γι'αυτό, αλλά αφού γέλασα, το πάτησα το λινκ (η ελπίδα πεθαίνει τελευταία..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου