Προς το περιεχόμενο

Οθόνη crt σε tft.


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η LG έχει πάρα πολύ καλή εγγύηση, εκτός από καλές τιμές. Στο πρώτο αχ, έρχονται σπίτι σου και σου την αλλάζουν, επιτόπιο νταραβέρι.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μιας που λέτε για πίξελ.Πώς καταλαβαίνεις οτι έχει καεί κάποιο?Δεν φαίνεται τπτ σε ένα μικρό σημείο?

 

Συνήθως αυτά πως καίγονται;Εργοστασιακό λάθος;Μεταφορά;Χαιδεμα με δαχτυλάκι;Υπερβολική τάση;

 

Αυτή που πήρα συνοδεύεται από εγγύηση αντιπροσωπείας για απροβλημάτιστη λειτουργία με διάρκεια 3 ετών.Έτσι λέει,δεν λέει τπτ για πίξελ.(στο site)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτιμώ EIZO χωρίς τρελές εγγυήσεις και τα έρχομαι σπίτι σου σε 1 ώρα και τέτοιες κοροιδίες που έχει κάνει σύστημα το Πλαίσιο.

 

Γιατί ???

 

Γιατί απλά δεν χαλάνε ποτέ(με λίγη υπερβολή εεε).

ALOHAAAAAAAAAA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γίνεται κίτρινο κ μένει εκει. Βγαζει μάτι, θα το καταλάβεις αν καεί. Μπορεί να είναι κ απενεργοποιημένο (δεν έχω μάθει πώς μπορει να τα ξεχωρίζεις) κατεβάσεις ένα πρόγραμμα (στην ουσία ειναι ενα βίντεο που εναλλάσει γρήγορα τα RGB χρώματα) και έτσι "ξυπνάς" τα ανενεργά πιξελ και ξαναδουλεύουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαίνεται άμα είναι κίτρινο δεν καλύπτεσαι απο την εγγύηση.. πρέπει να είναι σβυστό, μαύρο δλδ για να θεωρηθεί καμμένο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα την οθόνη και την έβαλα να κελαιδάει τα ματάκια μου.Είναι πιο φωτεινή απο την viewsonic που είχα.Αυτό πρόσεξα με την πρώτη.Με την δεύτερη πρόσεξα τον πονοκέφαλο που μου έβγαλε το 60hz.Και έλεγα να το αποφύγω.

 

Έχω την εξής απορία.Την σύνδεσα αναλογικά.Έχει και ψηφιακή είσοδο όπως και η κάρτα μου έχει ψηφιακή έξοδο.Έχω μια geforce 6600gt.

 

Υπάρχει καμιά αλλαγή ανάμεσα σε αυτές τις δύο συνδεσμολογίες;Είναι κάποια καλύτερη και γιατι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου