Προς το περιεχόμενο

Οθόνη crt σε tft.


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 ίντσες δεν είναι υπερβολικό;Σαν να έχω τηλεόραση στο 1 μέτρο θα είναι θα πιαστεί το κεφάλι μου να γυρνάω :D

 

Συνηθεια ειναι! Εχω 1 χρονο τη Samsung 215TW (την πηρα 530¤ :( ) σε αποσταση 30-40 cm :roll:

Ακομα και η 40άρα στο σαλονι (στα 2.5 μετρα) πλεον μου φαινεται νορμαλ 8)

 

Go Samsung, go :) :!:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

22 ίντσες δεν είναι υπερβολικό;Σαν να έχω τηλεόραση στο 1 μέτρο θα είναι θα πιαστεί το κεφάλι μου να γυρνάω :D

 

Συνηθεια ειναι! Εχω 1 χρονο τη Samsung 215TW (την πηρα 530¤ :( ) σε αποσταση 30-40 cm :roll:

Ακομα και η 40άρα στο σαλονι (στα 2.5 μετρα) πλεον μου φαινεται νορμαλ 8)

 

Go Samsung' date=' go :) :!:[/quote']

 

 

Σωστα ολα ειναι μια συνηθεια...μαλλον δυο συνηθειες :lol:

My_place.jpg

Samsung φυσικα,Suncmaster BW 904 wide απο e-shop,390 euro και οι δυο

παρακαλω,ευκρινεστατη οθονη με πολυ καλη βαθμολογια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο το σετάκι σου... Όχι μονο οι οθόνες. Γενικά...

 

Κ εγώ έχω κρεμάσει ένα σκληρο στ τοιχο. Κ 2 μητρικές... Λέτε να είναι τυχαίο ή είμαστε τόσο καμμένοι???? :D :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο το σετάκι σου... Όχι μονο οι οθόνες. Γενικά...

 

Κ εγώ έχω κρεμάσει ένα σκληρο στ τοιχο. Κ 2 μητρικές... Λέτε να είναι τυχαίο ή είμαστε τόσο καμμένοι???? :D :D :D :D

 

Ασε αυτο το ''καμμενοι'' με εκφραζει απολυτα απο πολλες αποψεις,

ειδικα το οτι εχω καψει δυο μητρικες μεσα σε 2 ωρες προσπαθοντας να περασω εναν cooler παραμονες Χριστουγεννων :cry:

Καμενοι οι καημενοι :lol: :lol: :lol:

 

 

Υ.Γ. Αυτες δεν τις κρεμασα για καθαρα ψυχολογικους λογους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε κ σεις εμπειρία απο κάψιμο m/b ε;Δύσκολο για την καρδούλα μας αυτό.Ειδικά αν πρόκειτε για χαζό κάψιμο.

 

Εγώ είχα κάψει μια παλιά απο amd k6.Αρχαιολογία τελείως.Και την έκαψα με προγραμματάκι απο τα παράθυρα το οποίο πείραζε τα πάντα στο rom του bios.Κάτι είχα κάνει σε κάτι pci κ δεν ξαναάναψε.Ότι να ναι ο πορωμένος πρώην gamer ήθελα να πάνε όλα τέλεια με υπολογιστή κατσαρόλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Samsung forever....

Εγγύηση....

Ακόμη και 1 πίξελ αν δεις καμμένο σου αλλάζουν την οθόνη...

Βρες το αυτό σε άλλη εταιρία...Ασε που οι περισσότερες έχουν on-site εγγύηση..Τους παίρνεις τηλ και έρχονται στο χώρο σου.Μέχρι να σου την φτιάξουν σου δίνουν άλλη να κάνεις δουλειά...Καλή επιλογή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Samsung forever....

Εγγύηση....

Ακόμη και 1 πίξελ αν δεις καμμένο σου αλλάζουν την οθόνη...

Βρες το αυτό σε άλλη εταιρία...Ασε που οι περισσότερες έχουν on-site εγγύηση..Τους παίρνεις τηλ και έρχονται στο χώρο σου.Μέχρι να σου την φτιάξουν σου δίνουν άλλη να κάνεις δουλειά...Καλή επιλογή...

Συμφωνώ ότι οι Samsung είναι πολύ καλές οθόνες αλλά ας μην υπερβάλουμε. Έχουν μεν 3 χρόνια εγγύηση αλλά η επίσημη πολιτική αντικατάστασης του αντιπροσώπου είναι στα 3 bad pixels ή 7 subpixels. Μόνο η Eizo και η LG δίνουν αντικατάσταση στο πρώτο bad pixel.

Επίσης, αμφιβάλλω αν η Samsung ή οποιαδήποτε άλλη εταιρία έχει on-site service για οθόνες. Μπορεί να είναι μόνο σε επιλεγμένα μοντέλα ή κάτι τέτοιο αλλά γενικά δύσκολο...

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου