Προς το περιεχόμενο

πως γινεται αυτο ρε παιδια?


boody

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.skai.gr/master_story.php?id=58785

 

δηλαδη αμα κλεψω εγω κανα δυο εκατομυρια θα βγω κι εγω με 50 χιλιαρικακια εξω λογω οικογενειακων προβληματων?

δεν υπαρχει τιμωρια ρε γαμωτο στους προυχοντες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα είναι τόσο απλό φίλε μου.

 

Οταν θές να κλέψεις δημόσιο χρήμα γενικώς δεν μπορείς να το κάνεις μόνος σου. Αναγκαστικά είναι πολλοί στο κόλπο.

 

Πολλές φορές το πράγμα μπορεί να ξεφύγει, να δοθεί δημοσιότητα, και αναγκαστικά θα πρέπει κάποιος να την πληρώσει.

 

Συνήθως θα πρέπει να την πληρώσει ένας απο όλους οπότε όλα έχουν ρυθμιστει έτσι ωστε ούτε το πραγματικό ποσό που έχει υπεξαιρεθεί να αποδεικνύεται και φυσικά ο "φταιχτης" που είναι μόνο ένας και θα πάρει το βάρος, αντε να είναι δύο, να εχει την δυνατότητα την νομική να ξεφύγει μέσω των εφέσεών του και να πέσει στα μαλακά.

 

Το πράγμα γίνεται πιο εύκολο αν μέσα στο κόλπο είναι πολύ υψηλά ιστάμενοι, ιδιαίτερα πολιτικοί, που έχουν την δυνατότητα να επηρεάσουν αποφάσεις,.

 

Φυσικά αυτό δεν μπορεί να αποδειχτεί ποτέ, γιατι δεν υπάρχουν στοιχεία και επίσης κι εγώ που τα λέω αυτά είμαι ενας συκοφάντης κοινός, και αν έχω στοιχεία να τα πάω στην δικαιοσύνη.

 

Και άν εσυ κι εγω κλέψουμε 10 ευρώ, ή δεν πληρώσουμε μια δοση στην ώρα της, θα πάμε απόσπασμα.

 

Ετσί είναι φίλε, αλλά δεν πειράζει, εμείς είμαστε φτωχοί μεν αλλά τίμιοι .

 

Εξάλλου στην ζωή είμαστε όλοι περαστικοι και θα καταλήξουμε στην γή , είτε πλούσιοι είτε φτωχοί.

 

Οπότε δεν έχει σημασία, lol lol

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου