Προς το περιεχόμενο

Γαλήνη κι ασπρόμαυρος ρομαντισμός


bloody_sunday

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Καλά μη βαράτε ωρέ παληκάρια... ::)

 

Απλά πρέπει κι εσείς να παραδεχθείτε ότι τουλάχιστον ο πρώτος αυτοσχεδιασμός στην αυθεντική ηχογράφηση του Dark Side Of The Moon, είναι το λιγότερο...ΙΣΤΟΡΙΚΟΣ!

 

Πλέον το τράβηξες ώς την άκρη, δεν έχει άλλα περιθώρια.Η μόνη λύση είναι να μας παίξεις κάτι με την σκαφάρα σου.(Με πένα όμως :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

αυτό που μου αρέσει στον davis είναι πως έχει ένα παράξενο και συνάμα ωραίο τρόπο να χρησιμοποιεί τις παύσεις... 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

αυτό που μου αρέσει στον davis είναι πως έχει ένα παράξενο και συνάμα ωραίο τρόπο να χρησιμοποιεί τις παύσεις... 8)

 

Η παύσεις είναι οι βασικότερες αξίες στη μουσική..Μαθαίνουν στον μουσικο πότε πρέπει να σωπάσει  8)

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

αυτό που μου αρέσει στον davis είναι πως έχει ένα παράξενο και συνάμα ωραίο τρόπο να χρησιμοποιεί τις παύσεις... 8)

 

Η παύσεις είναι οι βασικότερες αξίες στη μουσική..Μαθαίνουν στον μουσικο πότε πρέπει να σωπάσει  8)

 

σωστό σε βρίσκω αγαπητέ  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες αργότερα...

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=Ml9Ih3mgXiE&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=Ml9Ih3mgXiE&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου