Προς το περιεχόμενο

Παιδες, απορια για shure beta 58A


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι διαφορα εχει το

http://www.thomann.de/gr/prod_cbundle_23.html?gk=migedy&cbcid=117&art=5716

(173 euros)

 

με το

http://www.thomann.de/gr/shure_beta_58_a_bundle.htm

(169 euros)

 

και εχουν διαφορα στην τιμη? Σημειωτεον, η βαση και το καλωδιο στο δευτερο πακετο ειναι πιο ακριβα απο οτι του πρωτου πακετου, αν τα αγορασεις μεμονομενα... Οξυμορο ε?

 

Μηπως στο δευτερο δεν συμπεριλαμβανεται θηκη και clip για το μικροφωνο? Ετσι ισως εξηγειται... Ξερει κανεις??? Thnx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφορές έχουν στις βασεις και το καλωδια....

 

Bundle €173 : Βάση Millenium, Καλωδιο Snake 6m.

Bundle €169 : Βάση Κ&Μ, Καλώδιο Cordial 9m.

 

Βασικά θα σου πρότεινα να πάρεις το 169 γιατί και καλύτερη βάση έχει και πιο μακρύ καλώδιο. Ίσως είναι πιο φτηνό γιατί ειναι Bundle του Θωμά. Αυτός τα σπάει..... αυτός πληρώνει !!!

Nothing is said that has not been said before...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω!!παντως οπως προειπα ανεξαρτητα απο τα bundles η ΙΔΙΑ η SHURE δινει ΚΑΙ θηκη με δερματινη ΚΑΙ κλιπακι!

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω παιδια που μου λυσατε την απορια. Να'σται καλα... Γενικα το μικροφωνακι απο οσο το εψαξα ειναι (αν και κλασσικη επιλογη), απ'τα καλυτερα δυναμικα της shure, ετσι δεν ειναι? Υπαρχει κατι καλυτερο ποιοτικα στην ιδια κατηγορια χαρακτηριστικών και τιμης, που θα μπορουσατε να μου προτεινετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά θέλω κι εγώ μια γνώμη, διαβάζω σε φορουμς απο επαγγελματίες του εξωτερικού για το αντίγραφο του sm58 που είναι το THE T.BONE MB85 BETA το οποίο βγάζει ο ίδιος ο thomann από όσο γνωρίζω. Λένε ότι ειναι ακριβώς ίδια και εκπληκτικό για τα λεφτά του, η διαφορά τους λένε ειναι στα χαμηλά σε συχνότητες όμως που δεν επηρεάζουν τίποτα. Η γνώμη κάποιου απο εδώ θα με ενδιέφερε, ακόμα περισσότερο αν τα έχει δοκιμάσει. Επειδή εχω ήδη παραγγείλει μπόλικα έχωσα και αυτα μέσα να υπάρχουν. Επίσης έχω και τα pg58 που διάβασα σε πολλά ότι ειναι καλά για λίγο από όλα, στο μέλλον τί θα προτείνατε? Πιστεύω ότι ενα sm57 για όλες τις υπόλοιπες περιπτώσεις αλλά και ενα καλό πυκνωτικό για την φωνή θα με έχουν υπερκαλύψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου