Προς το περιεχόμενο

Μια ιδεα μου για παλιο αναλογικό synth.


neeq

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε συ Neeq, πουλαω το παλιο zoom πολυεφφε που ειχα... Απ ολα εχει - stereo εξοδο, delay, chorus, bass synth, distortion...). Αν θες στην επομενη προβα με 50 ευρωπουλα και γλυτωνεις τα αλλα 50! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπάαα, δουλειές... Έχω να βάζω εφφέ σε κάτι αναλογικά συνθ :D

Πρόβα με Τηλ.... κτλ

κρίμα ρε γαώτο και το περίμενα. Τι μου το θύμησες, καλά ξεχάστηκα.

 

Τώρα βέβαια σκέφτηκα ότι με τα πεταλάκια κερδίζω σε ποζεριά 8) Πλάκα κάνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βραδυ θα ερθεις τελικα Κιουρτσογλου?

 

Αυτά δεν είναι ποστ. Είναι ποστ ίτ (γι αυτό κιτρινίζει λίγο το site)

"Και μην ξεχάσεις τα παιδιά απο το φροντιστήριο και να βγάλεις τα ρούχα στην απλώστρα"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
?ε συ Neeq' date=' πουλαω το παλιο zoom πολυεφφε που ειχα... ?π ολα εχει - stereo εξοδο, delay, chorus, bass synth, distortion...). ?ν θες στην επομενη προβα με 50 ευρωπουλα και γλυτωνεις τα αλλα 50! :D[/quote']

 

hebrew.jpeg

 

 

(Και η μετάφραση από τα Εβραϊκά: Καλά ρε petersp, δώσε το στον neeq λίγο να το δοκιμάσει....θέλεις και 50 Ευρώ για να του το δανείσεις? :lol: :lol: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

?ε συ Neeq' date=' πουλαω το παλιο zoom πολυεφφε που ειχα... ?π ολα εχει - stereo εξοδο, delay, chorus, bass synth, distortion...). ?ν θες στην επομενη προβα με 50 ευρωπουλα και γλυτωνεις τα αλλα 50! :D[/quote']

 

hebrew.jpeg

 

 

(Και η μετάφραση από τα Εβραϊκά: Καλά ρε petersp, δώσε το στον neeq λίγο να το δοκιμάσει....θέλεις και 50 Ευρώ για να του το δανείσεις? :lol: :lol: )

 

:D Καλά ρε συ αυτό εννοείται. Απλά εγώ διατηρώ τις επιφυλάξεις μου για πολυεφφέ γενικά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου