Προς το περιεχόμενο

music web store


Giorgos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλα η κουβέντα έφυγε.. :)

 

Εlavd η κατάσταση ειναι όπως ακριβώς την περιγραφουν τα παιδιά..αλλα και εσύ. Οι περισσοτερες τιμές ειναι ενδυκτικες και παιζουν από dealer σε dealer (αλλά για εκτός Αθήνας έχω ακούσει οτι ειναι λίγο τσιμπιμένες).Γι'αυτο ακριβώς έγραψα πριν οτι δεν απέχουν και πολυ.Thanks πάντως!! :wink:

 

whiteNoise,fleamail ακριβώς επειδή έχω γυρίσει σε πολλα καταστήματα και η κατάσταση δεν είναι και η καλύτερη κάνω και μια αναζήτηση στο δίκτυο μήπως βρώ κάτι ποιό λογικό! Όσον αφορά την αναζήτηση στο forum με μια γρήγορη ματιά δεν είδα κάτι.Μάλλον θα μου διέφυγε!Δεν χάλασε και ο κόσμος! 8)

Αναφέροντας το 'ΦΠΑ' η εικόνα που ήθελα να δωσω ήταν της υπερφορολογισης των εισαγώμενων ποιόντων.Γι'αυτο έβαλα και 'εισαγωγικά' στη λέξη.

 

That's all folks!!! :wink:

Thank you!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσον αφορά την αναζήτηση στο forum με μια γρήγορη ματιά δεν είδα κάτι.Μάλλον θα μου διέφυγε!Δεν χάλασε και ο κόσμος! 8)

Αναφέροντας το 'ΦΠΑ' η εικόνα που ήθελα να δωσω ήταν της υπερφορολογισης των εισαγώμενων ποιόντων.

Βρήκα μερικά threads που μπορεί να τα βρεις ενδιαφέροντα:

Link 1

Link 2

Link 3

Link 4

Link 5

 

Να ρωτήσω και κάτι εγω? Έχω ακούσει ότι σε μερικά μέρη της Ελλάδας το ΦΠΑ είναι 8% (πχ στη Ρόδο). Αυτοί είναι δηλαδή οι τυχεροί της υπόθεσης και ψωνίζουν φθηνότερα ή δεν ισχύει κάτι τέτοιο? Αν είναι έτσι να πάω να μείνω εκεί... :D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην παραμεθοριο το φπα ειναι 8%..

 

ΠΡΟΣΟΧΗ ΛΑΘΟΣ!!! :roll: :!: :!: 8O

 

o ΦΠΑ είναι μειωμένος μόνο σε Κυκλάδες' date=' Δωδεκάνησα, Λέσβο, Χίο, Σάμο Μυτιλήνη. Για τα Μουσικά όργανα Από 18% σε 13%.

 

[b']αλλά[/b]

 

Για να ισχύσει αυτό πρέπει το μαγαζί που αγοράζεις να βρίσκεται σε αυτές τις περιοχές, αλλοιώς θεωρείται ότι η πώληση γίνεται εκεί που βρίσκεται το μαγαζί με τους κανονικούς συντελεστές ΦΠΑ.

 

Όσο για το καπέλο, αναπόφευκτο μου φαίνεται, ίσα ίσα για να εξαφανίζεται προς όφελος του εμπόρου η Φορολογική Ελάφρυνση.

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου