Προς το περιεχόμενο

Αθήνα - Γιάννενα πόσες ώρες με αυτοκίνητο;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά νομίζω ότι με τον καινουργιο δρόμο οι 5 και βάλε ώρες πολλές μου φαίνονται..τέσπα.

 

Πάντως με μια μικρή στάση και πηγαίνοντας με όσο λεν οι πινακίδες εμένα μου παίρνει 4μισι ώρες.

 

Τα σουβλάκια που είπα είναι στην Ελεούσα,όχι στην πόλη άρα δε πιάνεται.

Καλη κρέπα κάνει και ο Otto,(η κάπως έτσι) κοντά στην πύλη του Ιτς Καλέ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ΖΧ9 R ξέρει κανείς να μου πεί πόσο είναι??

 

δυόμιση-τρεις ώρες στο νερό.....Όχι ότι έχω πάει αλλά αν κρίνω από την ώρα που κάνει ένα αμάξι κάπου τόσο θα σε παιδέψει η πράσινη γιαπωνέζα......

 

 

 

ελπίζω να μην έκανες πλάκα και κάθομαι και γράφω μλκίες.....:)

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζί με τον τάφο ή χωρίς;

 

χαχα, σωστός! Πάντως είμαι της άποψης (και εσύ φαντάζομαι...) ότι οι supersport είναι για πίστα και πολύ τους πέφτει.....(αν κρίνω από τις τάσεις των ιαπώνων κατασκευαστών......)

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για δρόμους είναι τα supersport, αλλά όχι για ελληνικούς. Εδικά αν αυτοί είναι σαν τη διαδρομή από Αντίρριο μέχρι Γιαννενα...

Δε λεω ρε παιδιά, και εγώ έχω κ@@@α με αυτοκίνητα και μηχανές, έχω την τύχη να έχω σβέλτο και στριφτερό αυτοκίνητο που το τρέχω όπου με παίρνει, αλλά κάπιοι δρόμοι δεν είναι για πολλα πολλα... Και δε λεω, αμα είναι να στουκάρει καποιος μόνος του μαγκια του και καμαρι του, αλλά σε κάποια σημεία, όπως το παραπάνω, δεν παίζεις, γιατί οι πιθανότητες είναι να πάρεις και άλλους μαζί σου... Και αυτό δε λέει...

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγαινέλα πλέον σε συμφέρει να πάρεις αεροπλάνο. Εαν κλείσεις με Αegean μέσω internet βγαίνει 85 ευρώ (αν κλεισεις κανένα 15ήμερο πριν) .Με αυτοκίνητο χαλαρα πεντάωρο αλλά να υπολογίσεις 22 ευρώ τη γέφυρα (2χ11) συν τα άλλα δυόδια κανένα 15άρι συν τις βενζίνες ;)

www.myspace.com/thomasnastos

www.thomasnastos.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ΖΧ9 R ξέρει κανείς να μου πεί πόσο είναι??

Ο τσακ νόρρις δεν πάει στα Γιάννενα. Έρχονται τα Γιάννενα σε αυτόν και του προσφέρουν ολόκληρη τη λίμνη για να ξεδιψάσει.

 

  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου