Προς το περιεχόμενο

Θα μας τρελάνει το playback-europe? Νέος Θωμάς?


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντήσεις 81
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κοιτουσα τωρα το playback και διαπιστωσα οτι πλεον δε πουλαει ουτε gibson ουτε epiphone!!!

Δεν νομιζω να το επελεξε το ιδιο γιατι ειχε πολυ καλες τιμες σε αυτες τις μαρκες.... μου εκανε τρομερη εντυπωση και πιστευω οτι ολο και καποιος θα εβαλε το χερι του... πιο ισχυρος  :P

東海は十分だ = Only a Tokai is good enough!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενίοτε είναι και...22 ώρες περίπου. ;)

 

 

Όντως, απλά εγώ δεν έχω κάρτα οπότε βάζω τις δύο μέρες μέχρι να γίνει η μεταφορά του ποσού...  :)

Ερωτηση: δινει ο thomann με αντικαταβολη?

Πως γινεται ακριβως?

Πληρωνεις κατι παραπανω?

Και ερχονται τα πραγματα σπιτι ή ταχυδρομειο?

Κανει το ιδιο το γαλλικο σαιτ?

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση: δινει ο thomann με αντικαταβολη?

Πως γινεται ακριβως?

Πληρωνεις κατι παραπανω?

Και ερχονται τα πραγματα σπιτι ή ταχυδρομειο?

Κανει το ιδιο το γαλλικο σαιτ?

 

ευχαριστω

 

Mπά, δυστυχώς ο thomann δεν έχει αντικαταβολή. Αντικαταβολή έχει μόνο το musicstore, και το extra κόστος είναι 13 ευρώ για την αντικαταβολή. Στον thomann μπορείς είτε με online wire ή με μεταφορά του ποσού από μια τράπεζα, μέσω του λογαριασμού σου (ή όποιου άλλου, αρκεί να δώσεις από πριν τα στοιχεία του προσώπου στο οποίο ανήκει ο λογαριασμός). Από το playback με τον τελευταίο τρόπο αγοράζω, μια και δεν έχω λογαριασμό σε τράπεζα, κι ούτε θέλω να μπλέξω με χρεωστικές. Απλά να ξέρεις ότι οι τράπεζες στις μεταφορές ποσών στο εξωτερικό (ή και γενικά, δεν ξέρω) κρατάνε κάποιο ποσό. π.χ. σε μένα κρατούσαν 17 ευρώ για τη μεταφορά. Τα πράγματα σε κάθε περίπτωση έρχονται στην πόρτα σου, αν και έχω ακούσει πως σε πιο αμομακρυσμένες περιοχές πρέπει να τα παραλάβεις από το ταχυδρομείο. Ελπίζω να βοήθησα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην μπλέκεστε με λογαριασμούς κτλ. Προπληρωμένη, βάλτε όσα λεφτά θέλετε και αγοράστε με μέγιστη ασφάλεια. Το playback europe μου είχε κάνει μια μικρή βλακειούλα και μου ζήτησαν με τη μία συγνώμη και μου γύρισαν και τα χρήματα απο την κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μια πρατηρηση ακομη ...

 

καποια πραγματα που υπαρχουν στο playback den yprxoyn sto thomann  ας πουμε το Ibanez sr505

Warwick Corvette $$ 5-str ||  Powered by EBS Reidmar || Tο συγκρότημά μου : https://115db.bandcamp.com/releases ||  https://www.facebook.com/115db.band/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok ηρθε σημερα η κιθαρα  :D :D  αλλα :( λιπη μια βιδα απο το floyd rose απο αυτες http://www.imageshack.gr/view.php?file=0qrzqmbeovhoe6ucd8l2.jpg τορα εστηλα μνμ στην ετερια και τους το λεω..........θα μου στηλον βηδα η θα παρουν ολλη την guitar πισω?? (εγω δν την δηνω τορα ποροθηκα ::) ::)) στην ελλαδα που βρισκο τετιες βιδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου