Προς το περιεχόμενο

FoivoELEOS!


backys

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αμαν πια μ'αυτον τον τυπο .

Θα σταματησει να κλεβει τα παντα????

Και τον θεωρουν και μεγαλο μουσικο και συνθετη :o :o :o :o :o :o

 

Αφορμη για την αγανακτηση μου το καινουργιο τραγουδι της Βανδη.

Σορρυ αλλα στο σταθμο που δουλευω αλλα και σε αλλους ελληνικους το ακουω συνεχεια και δε βγαινε κανεις στον αερα να πει οτι ειναι κοπια απο coldpaly-clocks.

Νισαφι πια.

Αν ειστε γεναιοι ψαξτε το στα FM αλλα και στο internet και φριξτε :-X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 177
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πρέπει να είσαι ο μαναδικός που δεν αναγνωρίζει το μεγαλείο του greek foivos, ένος συνθέτη τόσο τεράστιου που το μέγεθος της ιδιοφυϊας του το ξεπερνάει μόνο η πασίγνωστη ελληνική μ@λ@κί@. Και στην τελική, ποιοί είναι αυτοί οι κόλντπλεϊ; Τους ξέρει κανένας; Έκαναν καμιά επιτυχία; Ενώ ο eurofoivos σαρώνει παγκόσμια. Ζήτω το αθάνατο ελληνικό κοκορέτσι!

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό εννοείς? ;D

 

 

Εγω δεν βλέπω διαφορά.... Συμφωνώ απόλυτα με τον "ninja".. ;D ;D ;D

 

Πέρα απο την πλάκα, δεν ντρέπεται ο μ@*@*@ς που θέλει να λέγεται κ στιχουργός - συνθέτης?

Και άντε αυτός, πές οτι είναι μ@#@#@ς... Της άλλης, ότι της δώσουν το τραγουδάει ???

 

Απλά με πιάνει κ μία πικρία την στιγμή που υπάρχουν και άλλοι, πολυ πιο αξιόλογοι μουσικοί - στιχουργοί - συνθέτες

που δεν αναγνωρίζονται...

 

EDIT: αν διαβάσεις τα σχόλια στο youtube λέει οτι το παλικάρι αυτό, τον "ninja", τον απολύσανε μετά απο αυτά

που έλεγε στο εν λόγω βίντεο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, τη δουλειά του κάνει... φτασμένος είναι, ότι γουστάρει κάνει.

Κόπια ξε-κόπια, ένα μεγάλο ποσοστό των ελληνών διαφωνεί μαζί μας...οπότε... βράσε ρύζι.

Πάντως, τους τελευταίους μήνες, παρατηρώ από τους λαικο-ποπ-άδες μια στροφή προς το rock, οπότε ετοιμάστε τα αυτιά σας.

Τσάμπα καίει η....κονσόλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ρε παιδιά είναι διασκευή, έχει δει κανείς το cd αν γράφει από πίσω τίποτα? Ούτε η πρώτη ούτε η τελευταία είναι άλλωστε....

Όχι ότι στο παρελθόν δεν έχουν κλέψει δηλαδή όλοι τα πάντα...λέμε τώρα...

 

Αυτός πάλι ο ninja από πού είναι και τον έβαλαν να κάνει εκπομπή, ενώ δεν ξέρει να μιλήσει?  ::) Περίεργα πράγματα.... και δεν πιάνω και mad....

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, τη δουλειά του κάνει... φτασμένος είναι, ότι γουστάρει κάνει.

Κόπια ξε-κόπια, ένα μεγάλο ποσοστό των ελληνών διαφωνεί μαζί μας...οπότε... βράσε ρύζι.

Πάντως, τους τελευταίους μήνες, παρατηρώ από τους λαικο-ποπ-άδες μια στροφή προς το rock, οπότε ετοιμάστε τα αυτιά σας.

 

και επειδή είναι φτασμένος πρέπει να μας περνάει για μ@λ@κες?

στα άλλα που λές συμφωνώ και μου τι δίνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, τη δουλειά του κάνει... φτασμένος είναι, ότι γουστάρει κάνει.

Κόπια ξε-κόπια, ένα μεγάλο ποσοστό των ελληνών διαφωνεί μαζί μας...οπότε... βράσε ρύζι.

Πάντως, τους τελευταίους μήνες, παρατηρώ από τους λαικο-ποπ-άδες μια στροφή προς το rock, οπότε ετοιμάστε τα αυτιά σας.

 

και επειδή είναι φτασμένος πρέπει να μας περνάει για μ@λ@κες?

στα άλλα που λές συμφωνώ και μου τι δίνει...

Όχι βέβαια φίλε μου... δεν απευθύνεται άλλωστε, ούτε σε εσένα, ούτε σε εμένα, απευθύνεται στο ποσοστό που ακούν τη μουσίκη ως...χαλί και δεν τους νοιάζει αν είναι φοίβος, coldplay ή floyd αυτό που ακούνε.

Δεν νομίζω ότι πρέπει να αισθάνεσαι μ@λ@κ@ς.Κάνει ότι κάνει γιατί πολύ απλά...μπορεί.

 

Τσάμπα καίει η....κονσόλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβώς αυτό

και είναι το λιγότερο τραγικό να μην αντιδρούν όλοι...

αλλά τόσα τραγούδια έχουνε φάει έτσι, τώρα 8α τους πειράξει?

το πολύ πολύ να γίνει θέμα για το τραγούδι που θα το βοηθήσει περισσότερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, ένα μεγάλο ποσοστό από τα σημερινά σουξέ είναι κλεμμένο από ξένες εμπνεύσεις, αυτό απλά κάνει μπάμ και ξεσήκωσε αντιδράσεις..

The lunatic is on the grass..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου