Προς το περιεχόμενο

FoivoELEOS!


backys

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 177
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αν είναι έτσι τότε που ακριβώς είναι το κέρδος για τη δισκογραφική εταιρεία; Επίσης δεν θα ήτανε ευκολότερο για αυτήν να προσθέσει μερικά μηδενικά στα τεμάχια που έχει πουλήσει ενός συγκεκριμένου άλμπουμ; Ποιος τα ελέγχει αυτά; Δηλαδή βγαίνει ξαφνικά η δισκογραφική και λέει "Πουλήσαμε Χ τεμάχια. Ο δίσκος έγινε 6 φορές χρυσός";

 

ποιο κερδος? δεν υπαρχει κερδος....  ;D

 

 

 

Αν βγαλω εγω δισκο που δε με ξερει κανεις δε θα προπαραγγειλει κανενα δισκαδικο τον δισκο μου , και θα πρεπει μαλιστα να τους παρακαλαω κλπ κλπ για να μπει ενα cd μου στα προιοντα τους , και φυσικα με τιποτα στην βιτρινα τους.

Αντιθετα αν βγαλει cd η Βανδη (η γυναικα του αγαπημενου μας προεδρου δηλαδη) θα υπαρχουν πολλες παραγγελιες για στοκ ακομη και αν προκειται για το χειροτερο cd της καριερας της.

Μετα απο μηνες μπορει να υπαρξουν επιστροφες αλλα ο δισκος θα εχει ηδη γινει χρυσος ή πλατινιενος  λογω των προπαραγγελιων. 

Αυτο εχω ακουσει . ειναι αληθεια? Μιληστε βρε αλητες  :)  . σιγα το μυστικο.... χεχε  ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

1. Το βαρέθηκα αυτό το θέμα με το Foivo. ELEOS!  :)

 

2. Vartani καλά σε ψυχολόγησα 3-4 σελίδες πίσω. Κάτι έχεις εσύ.  Ή ιογενή γαστρεντερίτιδα ή απλή ιδιοπαθή δεντηνπαλευωπάθεια.  Η απλά είναι οι "δύσκολες μέρες" του μήνα.

Ρεζουμέ: Μην αρπάζεσαι.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2. Vartani καλά σε ψυχολόγησα 3-4 σελίδες πίσω. Κάτι έχεις εσύ.  Ή ιογενή γαστρεντερίτιδα ή απλή ιδιοπαθή δεντηνπαλευωπάθεια.  Η απλά είναι οι "δύσκολες μέρες" του μήνα.

Ρεζουμέ: Μην αρπάζεσαι.  :)

 

Kλασσική περίπτωση οσφυοκαμψίας.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο εχω ακουσει . ειναι αληθεια? Μιληστε βρε αλητες  :)  . σιγα το μυστικο.... χεχε  ;D

 

Βloody ας συζητησουμε τη πεμπτουσία του νοήματος της ζωής, δηλαδή αν είμαι πάπια επειδής είμαι ξύλινος, ή αν είμαι ξύλινος επειδής είμαι πάπια, τέλος πάντων κάπως έτσι, ούτε εγώ πολυκατάλαβα, και αυτό μάλλον συνηγορεί στο ενδεχόμενο τελικά να είμαι πάπια. Βέβαια, παίζει και το ενδεχόμενο να μην είμαι απλώς πάπια, αλλά πάπχια, πόσο μάλλον ξύλινη πάπχια. Στο φινάλε, ελπίζω να μην δοκιμάσουν πάνω μου ποια καίγεται καλύτερα, η πάπια ή η πάπχια, και μέχρι ποίου σημείου θα συνέβαλε στην καύση το ενδεχόμενο να είναι κατά περίπτωσιν ξύλινη, είτε η πάπια, είτε βεβαίως η πάπχια.  ;D ;D

μη παρεις στα σοβαρα την απαντηση.

 

 

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο εχω ακουσει . ειναι αληθεια? Μιληστε βρε αλητες  :)  . σιγα το μυστικο.... χεχε  ;D

 

Βloody ας συζητησουμε τη πεμπτουσία του νοήματος της ζωής...

 

Να σε ρωτήσω βρε Βοοdy: είσαι γένους θηλυκού; Αν ναι, να παντρευτούμε στα γρήγορα και να'χουμε ένα κοινό account στο Νόιζ γιατί όλοι μας μπερδεύουν;  ;D ;D ;D :P

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου