Προς το περιεχόμενο

AMPLITUBE V2


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

μάλισταααααα...οι Iταλοί ζηλέψανε το Guitar Rig αλλά απότι βλέπω πάλι θα τα σκάσω..ανάθεμα την αρώστεια.. 8O

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορούσαν να κάνουν και αλλιώς, το amplitube v1 πάτωσε με την άφιξη του guitarrig.άντε να δούμε την απάντηση της native intruments.....

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι τόσο καλή η version 2???Το gutar rig εμένα δε μου άρεσε και πολύ πάντως αν και είχε ωραίους clean ήχους.Καλύτερα μου άρεσε το revalver.Αντέ να δούμε και το καινούργιο amplitube...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Θεωρώ τους βασικούς αλγόριθμους του amplitube πιο "smart" απο του guitar rig και του revalver, με αποτέλεσμα -πάντα για τ'αυτιά μου- πιο γεμάτο ήχο..απλά οι δυνατότητες tweak ειδικά του rig έκαναν το amplitube να φαίνεται "γερασμένο"...Από το videάκι που προτεινε o white και είδα, κεντρίστηκε η περιεργειά μου και είμαι σίγουρος ότι ο ανταγωνισμός ik vs native θάχει καλά αποτελέσματα..

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου