Προς το περιεχόμενο

Duane Allman


alekelis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εεε! καλα τωρα , μην ειστε τοσο απολυτοι

Το live at the Beacon theatre ειναι πολυ καλο , οπως

και το Hittin the note του 2003 . Μην τους θαβετε τους ανθρωπους , μεγαλωσαν μεν αλλα προσπαθουν

ακομη και ειναι αξιοπρεπεστατοι .

 

...γηρασκω αει διδασκομενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Λοιπον,

τωρα, τι σχεση εχει το ΑΝ και ΠΟΣΟ οι Allman (η οι Skynyrd) ηταν (η οχι) ρατσιστες? Γαμπρους σας θα τους κανετε? Η αυτο μειωνει οτι ηταν, ειναι και θα ειναι παντα μαματες μπαντες με κατι αρτιδια ΝΑ?

Ειναι σα να μου λες: "Ο Halford ειναι θεος σαν τραγουδιστης αλλα ειναι gay (και πολυ gay ομως)". Η βουρτσα με την..βουρτση

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον,

τωρα, τι σχεση εχει το ΑΝ και ΠΟΣΟ οι Allman (η οι Skynyrd) ηταν (η οχι) ρατσιστες? Γαμπρους σας θα τους κανετε? Η αυτο μειωνει οτι ηταν, ειναι και θα ειναι παντα μαματες μπαντες με κατι αρτιδια ΝΑ?

Ειναι σα να μου λες: "Ο Halford ειναι θεος σαν τραγουδιστης αλλα ειναι gay (και πολυ gay ομως)". Η βουρτσα με την..βουρτση

 

Γαμπρούς δε θα τους κάνουμε, αλλά όπως και να έχει, εμένα με χάλασε όταν πρωτοέμαθα τι εννοούσε το κομμάτι των Skynyrd "That smell..."  >:(

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Ronnie van Zant (τραγουδιστής των Lynyrd Skynyrd) ανέβαινε στη σκηνή και φώναζε:

"ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΑΥΡΟΣ ΕΔΩ;"

"ΟΧΙ" (από κάτω)

"ΘΑ 'ΝΑΙ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΣΥΝΑΥΛΙΑ"  :-[

Αν σας αρέσει αυτό, μπορείτε να συνεχίσετε να εκτιμάτε τους Skynyrd σαν ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ, γιατί σαν ΜΟΥΣΙΚΟΙ έχουν, όντως, κάτι καρύδια να!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον,

τωρα, τι σχεση εχει το ΑΝ και ΠΟΣΟ οι Allman (η οι Skynyrd) ηταν (η οχι) ρατσιστες? Γαμπρους σας θα τους κανετε? Η αυτο μειωνει οτι ηταν, ειναι και θα ειναι παντα μαματες μπαντες με κατι αρτιδια ΝΑ?

Ειναι σα να μου λες: "Ο Halford ειναι θεος σαν τραγουδιστης αλλα ειναι gay (και πολυ gay ομως)". Η βουρτσα με την..βουρτση

 

Συγκρινεις τους gay με τους ρατσιστες και τους φασιστες ή μου φανηκε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον οσοι νομιζουν οτι οι Skynyrd ηταν ρατσιστες ας το παρουν πισω τωρα!....εγω που μεγαλωσα με αυτο το τραγουδι ξερω οτι δεν ηταν:http://www.poemsplace.net/html/98/417903.html "People said he was useless, them people are the fools...."

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομολογώ ότι δεν το 'χα ακούσει, αλλά υπάρχουν ένα σωρό στοιχεία για το ρατσισμό τους...

Δες, ας πούμε το Sweet Home Alabama... :-\

Who knows??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου