Προς το περιεχόμενο

Περί κάρμα (-τος; )


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΥΓ. Η διαχείριση δεν είναι υπό συζήτηση.

 

Ειπα απλα την γνωμη μου εστω και λιγακι ακομψα......

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 575
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

μα καλά ρε αρχηγέ (yameth) έπρεπε να πάρει ο mechmg93 -1 κάρμα τώρα;

Έχω την εντύπωση ότι όταν αυτός ήταν ενεργός μέλος στο Νόιζ, άλλοι εδώ μέσα βυζαίνανε...(εννοείται πως δεν πάει στον eye κάτι τέτοιο γιατί αυτός είναι πολλά χρόνια εδώ μέσα)...για άλλους πάει..

 

Απλά πιστεύω ότι ένα μέλος σαν τον mechmg με τόσες απόψεις και ανελειπείς τοποθετήσεις δεν αξίζει να έχει κάρμα -1....Δηλαδή τι είπε; Πώς φέρθηκε...Τόσο καιρό δηλ δεν έκανε τίποτα και τώρα ξαφνικά στα 1600 ποστ θυμήθηκε να παραφερθεί; Θεωρώ πως το κάρμα του θα πρέπει να είναι συν και όχι μείον...

 

Βέβαια εμένα όχι μόνο δε μου πέφτει λόγος, αλλά ούτε είμαι και αυτός που κανονίζει εδώ μέσα...Τέλος πάντων..

Εσύ κρίνεις σίγουρα καλύτερα, γνωρίζοντας πολύ περισσότερα πράγματα...Απλά έκανα μια παρατήρηση...

 

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη, αλλα η διαχειριση μπορει να μην ειναι θεμα συζητησης, αλλα η προσβλητικη διαχειριση ειναι,ετσι; Αλλιως, το forum να γινει για 2-3 ατομα και ολοι οι υπολοιποι απλοι επισκεπτες χωρις να μιλαμε..

 

Και τελοσπαντων, αφου το Καρμα δεν εχει καμια ουσιαστικη ανταποκριση, παρα προκαλει εριδες, ποσο δυσκολο ειναι να γινει κατανοητο πως δεν "λειτουργει" με τη μορφη που ειναι τωρα;

 

Απλες σκεψεις ειναι, γνωριζοντας πανω κατω πως λειτουργει ενα forum, ακομα και εαν ακουγονται αυστηρες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Παιδιά δεν θα παρασυρθω σε αυτή τη συζήτηση!

Δεν συμφωνώ με πολλά που έχουν γραφτεί και δεν θα το κάνω γαϊτανάκι.

ΤΕΛΟΣ.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από πότε λοιπόν οι διαφορετικές απόψεις και προσωπικές ίσως διαφορές ενός μέλους με έναν συντονιστή έγιναν αίτιο κακής συμπεριφοράς? Πραγματικά λυπάμαι.... Θεωρούσα πως υπήρχε σοβαρότερη αντιμετώπιση από τους συντονιστές αν μη τι άλλο σε μέλη που δεν είναι "χθεσινά".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια λυση ομως yameth. Δεν ειναι γαϊτανακι μια συζητηση που στηριζεται πανω σε μια λογικη. Και εχει παρει μια μεγαλη ισχυ..Αλλιως θυμιζει κυβερνητικο εκπροσωπο Αντωναρο

"Εχει συζητηθει το θεμα, επομενη ερωτηση" :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξακολουθω να πιστευω ακραδαντα , αυτα που ειχα γραψει......

παρολο που μαλλον πρεπει να εχω την τιμη να ειμαι ο πρωτος που

πηρε -1 καρμα

 

 

 

 

Το θεμα ειναι οτι η ολη ιστορια λειτουργει λιγο αυθαιρετα , δεν υπαρχουν σαφεις κανονες , ειναι στην απολυτη κριση του mod που

μπορει να ξυπνησε στραβα  και κυριως  κανεις δεν ξερει το λογο που

καποιος εχει  (-) η΄(+) , με αποτελεσμα (φοβαμαι) οτι δημιουργειται

μια κατασταση με μελη  α΄ και  β΄ κατηγοριας  που οι αποψεις τους

εχουν τοση βαρυτητα , οση το καρμα τους

Φιλικα

Δημητρης

 

...γηρασκω αει διδασκομενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου