Προς το περιεχόμενο

Περί κάρμα (-τος; )


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε τι θες; Και που εισαι ακομα ζωντανος (και κατοχος mac) πολυ σου ειναι, κανονικα επρεπε να εχει ερθει ηδη η μαφια απ το σπιτι σου!

 

 

(πλακιτσα, και εγω mac εχω, σε ενα δυσκολο φορουμ... ;D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 575
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Aκόμα δεν έχω καταλάβει γιατί πήρα εδώ και καιρό -1. Αλλα δεν θα πεθάνω κιόλας! Το θεωρώ και σαν επιβράβευση διότι με λίγα-ελάχιστα ακόμα μέλη ποστάρω συστηματικά και προσπαθω να ανταλλάξω γνώση και εμπειρίες με νεότερους και παλαιότερους χρηστες στον τομέα drums&percussion . ??? 8) ;D ;D ;D ;D ;)

 

To ένα - το έχεις επειδή παρά τις προειδοποιήσεις μου συνέχιζες να ποστάρεις την ίδια αγγελία ξανά και ξανά, έχει αρκετό καιρό πάντως.

Κοίταξε εκτός του ότι πάει καιρός, το έκανα καλοπροαίρετα ο τύπος άμα θυμάσαι ήθελε να δώσει τα τύμπανα πιο ακριβάκαι από καινούρια και πόσταρα γιατί έτσι δεν υπήρχε περίπτωση να πουλήσει όπως και έγινε τελικά. Και μιλάμε για 6+μήνες πριν συν το ότι ποτέ δεν έλαβα ενα πμ για το λόγο του -1 πράγμα που το θεωρω απαράδεκτο. Είμαι εδώ και αποδέχομαι τους όρους,κανόνες και τη γραμμή που θέλουν να επιβάλλουν οι mod και το admin αλλά έχω και γνώμη και δικαίωμα να ξέρω όταν μου την λένε ή με περιορίζουν κτλ ετσι δεν είναι? ;D :D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ chembeast σοβαρά τώρα, γιατί δεν ρώταγες κάποιον mod με pm γα το θέμα; Είμαι σίγουρος ότι θα σου έλεγαν.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίταξε το θεώρησα τουλάχιστον χαζό να κάτσω να στεναχωρηθώ για έναν αριθμό απλά τώρα το αποκάλυψα γιατί δεν κατανοώ την λειτουργία του. Να ήταν σαν βαθμολόγηση ανάμεσα σε χρήστες υπό την εποπτεία των mod πάσο αλλά εδώ δεν υπάρχει ουσία. Όσο για το πρώτο -1 δύο λεπτά χάζεψα στις αγγελίες και βρήκα πάνω από δύο περιπτώσεις  όπου κράζουν τον πωλητή ότι είναι ακριβός και υπερβάλλει και μάλιστα με ειρωνικότατο τρόπο. Τέσπα  όπως είπα και πριν δεν έχω σκοπο να χαλάσουμε τις καρδιές μας για μικρότητες απλά το συνέχισα γιατί δεν μου αρέσει να κρύβομαι πίσω από λόγια και υπονοούμενα.

Δημήτρης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πώ κι εγώ το προσωπικό μου (καρμο-)δράμα... Κάποια μέρα στο άσχετο μου δώσαν ένα μείον 1, και ακόμα δεν κατάλαβα γιατί? Εγώ είμαι δηλαδή κακός τώρα?!?  ;D

 

Πέραν της πλάκας, προφανώς οι κανόνες είναι του site, αλλά ρε παιδιά, ακόμα δεν έχω καταλάβει τι εξυπηρετεί το κάρμα!  :-[

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aκόμα δεν έχω καταλάβει γιατί πήρα εδώ και καιρό -1. Αλλα δεν θα πεθάνω κιόλας! Το θεωρώ και σαν επιβράβευση διότι με λίγα-ελάχιστα ακόμα μέλη ποστάρω συστηματικά και προσπαθω να ανταλλάξω γνώση και εμπειρίες με νεότερους και παλαιότερους χρηστες στον τομέα drums&percussion . ??? 8) ;D ;D ;D ;D ;)

 

To ένα - το έχεις επειδή παρά τις προειδοποιήσεις μου συνέχιζες να ποστάρεις την ίδια αγγελία ξανά και ξανά, έχει αρκετό καιρό πάντως.

Κοίταξε εκτός του ότι πάει καιρός, το έκανα καλοπροαίρετα ο τύπος άμα θυμάσαι ήθελε να δώσει τα τύμπανα πιο ακριβάκαι από καινούρια και πόσταρα γιατί έτσι δεν υπήρχε περίπτωση να πουλήσει όπως και έγινε τελικά. Και μιλάμε για 6+μήνες πριν συν το ότι ποτέ δεν έλαβα ενα πμ για το λόγο του -1 πράγμα που το θεωρω απαράδεκτο. Είμαι εδώ και αποδέχομαι τους όρους,κανόνες και τη γραμμή που θέλουν να επιβάλλουν οι mod και το admin αλλά έχω και γνώμη και δικαίωμα να ξέρω όταν μου την λένε ή με περιορίζουν κτλ ετσι δεν είναι? ;D :D

 

Δεν με έπιασες και δεν έχουν περάσει 6 μήνες έγινε στις 15/11 όταν έκανα ένα τεράστιο καθάρισμα στις αγγελίες και βρήκα δικιά σου αγγελία (και πάρα πολλών άλλων) 3 φορές και παραπάνω ξανά ποσταρισμένη σε διαφορετικά threads.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν έγινε κάτι τέτοιο δεν είχα σκοπο και έγινε κατά λάθος. Δεν θυμάμαι κιόλας να σου πώ την αλήθεια πόσες φορές ποστάρισα γαι την αγγελία μου αλλά να άνοιξα πολλαπλά θέματα γι'αυτο δεν παίρνω και όρκο. Δεν πειράζει είπαμε δεν θα σκάσουμε κιόλας.Αρκετά δεν τράβηξε αυτή η ιστορία? ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο για το ξεκαθάρισμα που καλά έκανες σε τέτοιες περιπτώσεις εκτός από το να βάζεις απλά ένα μείον στείλε και ένα πμ άνθρωποι είμαστε λάθη γίνονται.Αυτά  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο για το ξεκαθάρισμα που καλά έκανες σε τέτοιες περιπτώσεις εκτός από το να βάζεις απλά ένα μείον στείλε και ένα πμ άνθρωποι είμαστε λάθη γίνονται.

 

Συμφωνώ ως προς αυτό.

 

Καλό είναι να μαθαίνει ο εκάστοτε χρήστης, τι "κακό" έκανε και τον ...κάρ-μησαν με -1 ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου