Προς το περιεχόμενο

Περί κάρμα (-τος; )


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν χρησιμοποιώ τώρα MAC αλλά έχω δύο vintage MAcintosh Ed(1987) kai Macintosh SE(1989) μήπως γι'αυτό? Το΄τε δεν μιλάμε για spyware αλλά εισβολή στον χώρο του σπιτιού  από τους τσάτσους του internet! ;D ;D :D ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 575
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τελικά πήρα και άλλο παρασημο! Να στε καλά! Πάω να μάθω κιθάρα(ή μπάσο) γιατί εδώ το κάρμα το παίρνουν μόνο κιθαρίστες!Τώρα που το σκέφτομαι μάλλον μπάσο λίγότερες χορδές λιγότερος μπελάς. :P ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε μα chembeast, εισουν προκλητικος! ;D

 

lolz όχι ένα αλλά ΔΥΟ mac και μάλιστα vintage! Γρήγορα τάμα στην Τήνο να ανεβείς μπουσουλώντας και να φτιάξεις τέλε από τίμιο ξύλο!  ;D ;D ;D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aκόμα δεν έχω καταλάβει γιατί πήρα εδώ και καιρό -1. Αλλα δεν θα πεθάνω κιόλας! Το θεωρώ και σαν επιβράβευση διότι με λίγα-ελάχιστα ακόμα μέλη ποστάρω συστηματικά και προσπαθω να ανταλλάξω γνώση και εμπειρίες με νεότερους και παλαιότερους χρηστες στον τομέα drums&percussion . ??? 8) ;D ;D ;D ;D ;)

 

To ένα - το έχεις επειδή παρά τις προειδοποιήσεις μου συνέχιζες να ποστάρεις την ίδια αγγελία ξανά και ξανά, έχει αρκετό καιρό πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τους Mac μου δεν κάνω πλάκα.Ε,ναι το δηλώνω κατηγορηματικά έχω είμια και εγώ μέλος αυτής της τόσο κλειστής ομάδας από το 1992 αλλά τι να κάνουμε τότε ήταν ιερά τέρατα-θυμίσου dos εποχές,τι έινια το πντίκι οέο κτλ- ενώ τώρα είναι της μόδας συν ότι αποδείχθηκε ότι είναι τα καλύτερα εργαλεία. Απλά τα πληρώνεις,τουλάχιστον εδώ γιατί στην αμερική οι τιμές είναι συγκρίσιμες.  :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου