Προς το περιεχόμενο

Περί κάρμα (-τος; )


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μην τρελένεστε με το κάρμα, η πραγματική ζωή είναι εκεί έξω και σας περιμένει.

 

Πες τα ρε Κώστα γιατί κάπου χάθηκε ο μπούσουλας.

 

μαλλον παρεξηγηθηκα. προσωπικα οτι και να εχω ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΟΡΑ. απλα το βρηκα κακο ως πρακτικη και ειπα να πω τη γνωμη μου. ειτε συνεχισει να υπαρχει ειτε οχι λιγο με ενδιαφερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 575
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Προσοχή όμως διαχειριστές μη μας καταντήσετε έτσι:  ;D

 

 

earl_540.jpg

 

 

 

πάρτε και ένα σχετικό τραγουδάκι

 

http://www.youtube.com/watch?v=59Bp6KMyrYs

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

το καθε καρμα κλπ ειναι αξιολογηση της %^*%^%^. ηλπιζα να μην συναντησω ξανα τετοιες ηλιθιες πρακτικες, ιδιαιτερα σε μια κοινότητα μουσικων.

 

νομιζω οτι δεν ειναι κακο να ειμαστε λιγο πιο ευγενικοι προς τον yameth(ο οποιος προφανως σκεφτηκε να βαλει το ..καρμα),ή προς τον Wow! κτλ...

 

ειναι σαν να τους λες ηλιθιους και λαλακες..χαλαρωσε λιγο ρε φιλε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχή όμως διαχειριστές μη μας καταντήσετε έτσι:  ;D

 

Δεν ξέρω που βρήκες αυτή τη φωτό από το γάμο μου (όπου ο yameth ήταν κουμπάρος) αλλά να ξέρεις ότι δεν θα υποκύψουμε στον εκβιασμό.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ο δείκτης "κάρμα" είναι εγγενές χαρακτηριστικό του λογισμικού που χρησιμοποιεί πλέον το noiz. Δεν τον εφήυρε το noiz. Το δε λογισμικό είναι ένα από τα πιο διαδεδομένα και αξιόπιστα στον πλανήτη.

 

 

Για να μην το ξαναλέει ο eye.

 

 

 

 

 

 

 

 

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο δείκτης "κάρμα" είναι εγγενές χαρακτηριστικό του λογισμικού που χρησιμοποιεί πλέον το noiz. Δεν τον εφήυρε το noiz. Το δε λογισμικό είναι ένα από τα πιο διαδεδομένα και αξιόπιστα στον πλανήτη.

 

Nαι αλλά ήταν στο χέρι σας να το ενεργοποιήσετε ή όχι (ή αλλιώς να το χρησιμοποιήσετε ή όχι), και εσείς το κάνατε. Προσωπικά η ιστορία με το κάρμα δεν μου άρεσε από την αρχή.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κρατιέμαι, θα γράψω! Διαβάζω από την αρχή το θέμα και λέω άσε να μη γράψω, γιατί είμαι καρμοίρης... ;D

 

Αν και δίκαια πήρα -1, θα το πώ:Δεν μου πολυαρέσει το κάρμα σαν ιδέα, αν δεν έχετε πρόβλημα, βεβαια.... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

να ρωτησω κατι εγω για το καρμα????

οταν παρεις -1  π.χ. δν θα επρεπε να σου δικαιολογειται κιολας???εστω με ενα π.μ.??? εγω δλδ πηρα ενα -1 χωρις ακομα να εχω καταλαβει γιατι...εκεινο τον καιρο παραλληλα ειχα δυο " ανοιχτα μετωπα " και ακομα δν εχω καταλαβει για ποιο απο τα δυο φωρτωθηκα ενα -1

 

αντιστοιχα τωρα μου ξαναεγινε 0 γιατι πηρα ενα +1 ή γιατι μετα αποκαποιο χρονικο διαστημα αναιρουνται τα αρνητικα( ή θετικα) καρμα??

αλλα και παλι και εδω που "ανεβηκα" στην κλιμακα του καρμα ( :D ) θα ηθελα με ενα π.μ. να μαθω τι εκανα σωστο π.χ.!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κατι εγω για το καρμα????

οταν παρεις -1  π.χ. δν θα επρεπε να σου δικαιολογειται κιολας???εστω με ενα π.μ.??? εγω δλδ πηρα ενα -1 χωρις ακομα να εχω καταλαβει γιατι...εκεινο τον καιρο παραλληλα ειχα δυο " ανοιχτα μετωπα " και ακομα δν εχω καταλαβει για ποιο απο τα δυο φωρτωθηκα ενα -1

 

αντιστοιχα τωρα μου ξαναεγινε 0 γιατι πηρα ενα +1 ή γιατι μετα αποκαποιο χρονικο διαστημα αναιρουνται τα αρνητικα( ή θετικα) καρμα??

αλλα και παλι και εδω που "ανεβηκα" στην κλιμακα του καρμα ( :D ) θα ηθελα με ενα π.μ. να μαθω τι εκανα σωστο π.χ.!!!

 

Βάζω στοίχημα ότι κάπου έγραψες ότι οι τέλε είναι πολύ καλές κιθάρες, γι'αυτό διορθώθηκε το κάρμα  ;) ;D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου