Προς το περιεχόμενο

Περί κάρμα (-τος; )


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aκόμα δεν έχω καταλάβει γιατί πήρα εδώ και καιρό -1. Αλλα δεν θα πεθάνω κιόλας! Το θεωρώ και σαν επιβράβευση διότι με λίγα-ελάχιστα ακόμα μέλη ποστάρω συστηματικά και προσπαθω να ανταλλάξω γνώση και εμπειρίες με νεότερους και παλαιότερους χρηστες στον τομέα drums&percussion . ??? 8) ;D ;D ;D ;D ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 575
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Aκόμα δεν έχω καταλάβει γιατί πήρα εδώ και καιρό -1. Αλλα δεν θα πεθάνω κιόλας! Το θεωρώ και σαν επιβράβευση διότι με λίγα-ελάχιστα ακόμα μέλη ποστάρω συστηματικά και προσπαθω να ανταλλάξω γνώση και εμπειρίες με νεότερους και παλαιότερους χρηστες στον τομέα drums&percussion . ??? 8) ;D ;D ;D ;D ;)

 

Οι ντράμμερ παίρνουν αυτόματα -4 κάρμα κατά την εγγραφή. Εσύ λοιπόν έχεις πάρει +3 κάρμα και βρέθηκες στο -1  ;)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως χρησιμοποιεις macindosh? ;D

αν απευθυνεσαι σε μενα , ναι ...με mac δουλευω παντα και αποκλειστικα!!!! ;D αλλα δν νομιζω οτι ειναι αυτος ο λογος

Βάζω στοίχημα ότι κάπου έγραψες ότι οι τέλε είναι πολύ καλές κιθάρες, γι'αυτό διορθώθηκε το κάρμα  ;) ;D

νομιζω οτι καπου το εχω γραψει αλλα δν πρεπει να ειναι αυτος ο λογος.....

για να ειμαι σιγουρος ομως

ΟΙ ΤΕΛΕ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΛΗΤΕΡΟΤΕΡΕς ΚΙΘΑΡΕΣ!!!  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aκόμα δεν έχω καταλάβει γιατί πήρα εδώ και καιρό -1. Αλλα δεν θα πεθάνω κιόλας! Το θεωρώ και σαν επιβράβευση διότι με λίγα-ελάχιστα ακόμα μέλη ποστάρω συστηματικά και προσπαθω να ανταλλάξω γνώση και εμπειρίες με νεότερους και παλαιότερους χρηστες στον τομέα drums&percussion . ??? 8) ;D ;D ;D ;D ;)

 

 

Οι ντράμμερ παίρνουν αυτόματα -4 κάρμα κατά την εγγραφή. Εσύ λοιπόν έχεις πάρει +3 κάρμα και βρέθηκες στο -1  ;)

 

Και το -1 αυτο ειναι υπο συζητηση.Εχει να κανει με το αν εχεις δικαση ή οχι,οποτε μπορουν να το δουν οι μοντς κ να στο φτιαξουν. ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάει αυτό το χαρτί το έκαψες, τώρα πρέπει να πεις ή για την Tonelab ή για τον Harley Benton GA5+Epiphone Valve Junior 1x12 cabinet.

 

Πες και για τα "αντρικά" μπράτσα και θα σε ψάχνουμε στον αστερισμό του κάρμα εμείς οι κοινοί θνητοί  ;D ;D ;D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάει αυτό το χαρτί το έκαψες, τώρα πρέπει να πεις ή για την Tonelab ή για τον Harley Benton GA5+Epiphone Valve Junior 1x12 cabinet.

 

Πες και για τα "αντρικά" μπράτσα και θα σε ψάχνουμε στον αστερισμό του κάρμα εμείς οι κοινοί θνητοί  ;D ;D ;D

 

εχω και τονελαβ και τον επιφον και τελε και μου αρεσουν τα χοντρα μπρατσα!!! πωωωωωωω σας εφαγα!!! μοντ θα γινω κατευθειαν ...

περα απο την πλακα εγω ξαναρωταω και πραγματικα θα ηθελα μια απαντηση :

να ρωτησω κατι εγω για το καρμα????

οταν παρεις -1  π.χ. δν θα επρεπε να σου δικαιολογειται κιολας???εστω με ενα π.μ.??? εγω δλδ πηρα ενα -1 χωρις ακομα να εχω καταλαβει γιατι...εκεινο τον καιρο παραλληλα ειχα δυο " ανοιχτα μετωπα " και ακομα δν εχω καταλαβει για ποιο απο τα δυο φωρτωθηκα ενα -1

 

αντιστοιχα τωρα μου ξαναεγινε 0 γιατι πηρα ενα +1 ή γιατι μετα αποκαποιο χρονικο διαστημα αναιρουνται τα αρνητικα( ή θετικα) καρμα??

αλλα και παλι και εδω που "ανεβηκα" στην κλιμακα του καρμα ( :D ) θα ηθελα με ενα π.μ. να μαθω τι εκανα σωστο π.χ.!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

rainbowe καλά το έλεγα εγώ για την τέλε και ιδού η απόδειξη:

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=154700.0

 

:D :D :D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στον chembeast απευθυνομουν. Το να χρησιμοποιεις mac ειναι ο Νο1 λογος για να φας -1.. Το να υπερασπιστεις δε μεχρι θανατου τα windows και να postαρεις οτι urban legend σου ρθει στο μυαλο, ειναι η σιγουρη λυση για +απειρο καρμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στον chembeast απευθυνομουν. Το να χρησιμοποιεις mac ειναι ο Νο1 λογος για να φας -1.. Το να υπερασπιστεις δε μεχρι θανατου τα windows και να postαρεις οτι urban legend σου ρθει στο μυαλο, ειναι η σιγουρη λυση για +απειρο καρμα!

 

Εγώ που τρωω Mac (Donalds) με παίρνει η μπάλα; Απλά δεν έχει βγάλει η Microsoft (ακόμα) και τα Eurodeals είναι τόσο νόστιμα.... :D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου