Προς το περιεχόμενο

Black Stone Cherry - Folklore and Superstition


dvat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρισκόμαστε στο 2009 ή κάπου στα 70's? Τι rock ήχος είναι αυτός λέμε τώρα!! Οι Les Paul παίρνουν φωτιά και τα σολίδια με το Wah σπέρνουν... Θυμίζουν τον άλλο, τον Άγγλο που πήγε στο LA και είχε τα μαλλιά στο πρόσωπο συνέχεια, και τα μάτια κρυμμένα, και το τσιγάρο μόνιμα αναμένο, ναι ναι ξέρεις ποιον εννοώ...

 

Και τα φωνητικά!!! Τι ωραία φωνητικά!!!!

 

Λοιπόν επειδή λέγαμε τελευταία ότι λείπει η έμπνευση και η ουσία, προτείνω να ακούσετε αυτό το cd. Το θεωρώ πολύ καλή δουλειά!!!!!!! Μπράβο τους... Εγώ πάντως με το που το αγόρασα, το έχω μόνιμα στο cd player....

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Βρισκόμαστε στο 2009 ή κάπου στα 70's? Τι rock ήχος είναι αυτός λέμε τώρα!! Οι Les Paul παίρνουν φωτιά και τα σολίδια με το Wah σπέρνουν... Θυμίζουν τον άλλο, τον Άγγλο που πήγε στο LA και είχε τα μαλλιά στο πρόσωπο συνέχεια, και τα μάτια κρυμμένα, και το τσιγάρο μόνιμα αναμένο, ναι ναι ξέρεις ποιον εννοώ...

 

Και τα φωνητικά!!! Τι ωραία φωνητικά!!!!

 

Λοιπόν επειδή λέγαμε τελευταία ότι λείπει η έμπνευση και η ουσία, προτείνω να ακούσετε αυτό το cd. Το θεωρώ πολύ καλή δουλειά!!!!!!! Μπράβο τους... Εγώ πάντως με το που το αγόρασα, το έχω μόνιμα στο cd player....

γουσταρω και γω!!! μαζι με τους The Answer οι 2 αγαπημενες μ μπαντες αυτο τον καιρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ΜΑΜΩ τις μπαντες και οι 2. Ειδικα οι BSC ειχαν "κλεψει" πολλες φορες την παρασταση απο τους Whitesnake που επαιζαν ως support

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικα προτιμω περισσοτερο το 1ο τους αλμπουμ απο το folklore and superstition ισως γιατι το τελευταιο ακουγεται καπως πιο.. stadium rock να το πω.. Παντως η μπαντα σπερνει!!!!

learn to swim...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου