Προς το περιεχόμενο

Περι αυθεντικότητας fender...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρετώ όλους τους noizades :)!!!Συγχαρητίρια για την πολύ πρακτική αναβάθμιση του Forum και την εισαγωγή των αγγελιων στο home page,όλο έκει σουλατσάρω ;D ;D...Λοιπόν στο θέμα μας(μου:D)

 

Το καλοκαίρι μου έφεραν για δώρο γενεθλίων μία fender stratocaster USA με τον οποία από τότε έχουμε γίνει αχώριστοι..πολύ καλή κιθάρα και με έχει βολέψει απίστευτα ηχιτικά και παικτικά αλλα έχω μία απορία ενώ στο neck γράφει Fender made in usa με serial mumber κλπ στο μετάλικο πλακετ΄κι που το μπράτσο βιδώνει στο σώμα δεν γράφει fender αλλά είναι κενό...σημαίνει κάτι ανυσηχιτικό αυτό???

 

Thx προαταβολικά. :)

..but the sun is eclipsed by the moon...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι ότι είδες το post μου και ανησύχησες...εάν το εργαλείο είναι αγορασμένο από μαγαζί λογικά δεν έχεις φόβο μαϊμουδιάς. Από κάτι μεμονομένους σαν και μένα (εάν πετύχει το πείραμά μου) να φοβάσαι...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι πως αυτό ακριβώς συνέβη!!! ;D ;D ;DΝα ρωτήσω κάτι άσχετο υπάρχει μαγαζί εδώ στο Ελλαδιστάν που να βάφει κιθάρες???

..but the sun is eclipsed by the moon...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...μάστορας στο Ιλιον, αλλά γδέρνει...και για τα παραπάνω τι λέει το συμπέρασμα? Αγοράζεις gibson για να είσαι σίγουρος!!!!!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γίνεται από μαύρη να την βάψω olympic white ή τέλως πάντων όπως η μπεζοάσπρη του Frusciante???

 

Είμαι λίγο πωρομένος με τον Frusciante...:D

..but the sun is eclipsed by the moon...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xίλιες φορές να αγοράσεις ένα έτοιμο σώμα από E-bay παρά να χαλάσεις το original. Πόσο νομίζεις ότι κοστίζει? Εγώ φέρνω ένα μαύρο με 85$ από Αμέρικα

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και για τα παραπάνω τι λέει το συμπέρασμα? Αγοράζεις gibson για να είσαι σίγουρος!!!!!!

 

Για τίποτα δεν μπορείς να είσαι σίγουρος:

http://www.noiz.gr/index.php?topic=11682.0

 

ΜΟΝΟ ο θάνατος είναι σίγουρος...

 

(Μπρρρρρρρρρρρρρρρρρρ πολύ μακάβριο ε????? ;D)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου