Προς το περιεχόμενο

Jack Casady Bass


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ακουγοντας τις διαφορες συμβουλες κατεληξα να ψαχνω για καινουριο μπασο.ειδα ετσι οτι το signature απο την Epiphone του Casady εχει βγει σε μαυρο και τα σπαει.το εχω ακουσει (και απο τους cure και απο τον ιδιο)και τα σπαει πιο πολυ.επισης ολες οι κριτικες ηταν αψογες και απ'οτι διαβασα εχει μεγαλη γκαμα ηχων και χοντρογρυλιζει το ατιμο(αυτος ο Jack Bruce μας εχει αφησει τραυμα ρε παιδι μου).

αν καποιος εχει παιξει η ξερει απο πρωτο χερι για αυτο ας κανει εναν κοπο να μου πει καμια γνωμη.το ηθελα χρονια αυτο το οργανο αλλα μου την εσπαγε που εβγαινε μονο χρυσο. . .

http://www.thomann.de/gr/epiphone_jack_casady_eb.htm

Mike Watt και ξερό ψωμί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωχ τι ρωτας τώρα για το θωμά; Σε λίγο θα ξέρουμε εδώ μέσα περισσότερα για την επιχείρηση απ' ότι οι ίδιοι οι υπάλληλοί του...

 

(Είναι + σε 5 εργάσιμες)

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι εξαιρετικά αξιόπιστος, και αν έχεις κάποια απορία εργάζεται εκεί ένας έλληνας (σε περίπτωση που θεσ να μιλήσεις με πατρίδα δηλαδή). Αν σε ενδιαφέρει, μπορώ να σου δώσω και τηλ και όνομα (όπως το 99% των νοιζάδων :D )

Εμένα μου έχει τύχει να έρθουν πράγματα και σε 3 εργάσιμες αλλά νομίζω αυτό που λέει ο boukaw7 είναι ένας καλός μέσος όρος, των 5 ημερών

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου