Προς το περιεχόμενο

Η μουσική του δέντρου


audiobox

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτο δεν ειναι τιποτα, για να εχεις σωστο tone μπολιαζεις τη μιση ελια με αλντερ και την αλλη μιση με ΜΑΧΟΓΚΑΝΗ, καρφωνεις μια σανιδα εμπονυ με ταστα πανω, και τελος την τυλυγεις με ενα πανεμορφο μαπλε βενιρ, απο πριβε VIP στοκ παντα. Γυρω γυρω φυτευεις βραζιλιανικες τριανταφυλλιες και ψεκαζεις λεμονολαδο που δεν ειναι ιδιο με το λαδολεμονο.

 

Ωραιος παντως, πολυ καλο! Εγω με τιποτα καγκελα παιζω λιγο αν τυχει και βγαζουν νοτες, αυτος το πηγε αρκετα μακρυα το θεμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δουλεια δεν ειχε ο δ...ς.....τα παιδια του...

Θα θελα πολυ να δω την ελια..να του βαζει μικροφωνα και ψειρες σε οποια οπη θελει...και να αρχιζει μετα στα 5/4 κ.ο.κ......ελεος...ας εφτιαχνε καλυτερα μια ταρτα να χορτασει ο καψερος !!!!

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λέτε καλέ;

'Αψογο ήταν. Τρελό ναι, αλλά μου άρεσε πάρα πολύ...

Άκους εκεί...

 

"To tune the tree I picked a fundamental note and tuned the twigs by trimming them with a pencil sharpener. I used two Røde NT6 and a NTG-2 as microphones, combined with a customized stethoscope."

 

Ο τύπος το κούρδισε όχι σαχλαμάρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το ειδατε?

 

 

Φερεται λιγο βαρβαρα στα οργανα του (και τα δεντρα του) αλλα βγαζει ηχο, οχι αστεια! Πολυ ωραια τα πειραματα του, μακαρι να μπορουσε να παιχτει αυτο και live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω αρκετές ελιές στο χωριό λέτε να πάσχω από G.A.S  ;D ;D ;D ;D

 

Είναι αρκετά ξεφεύγα πάντως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου